Kapat

Beyler, bayanlar Sporla ilgilenenler?

Hangi sporu yapıyorsunuz? dövüş sanatı sporlarıda olabilir.Her türlü spor. Yaptığınız spora ne zaman başladınız? Neden o spora başladınız? Artıları ve eksileri size göre nedir? Ben küçükken futbol, basketbol ve taekwondo yapıyordum.Ayrıca hocalarım hentbola da almak istediler ama 3 tane olduğundan kabul etmemiştim zor gelir diye. Diğerlerinide profesyonelleşmeden bırakmıştım bazı nedenlerden ötürü. Yazın tekrar başlıcam spora ama farklı bir spora bu sefer.Artıları kondüsyon ve bacak gücü sağlaması. Eksileri yok. Bu soruyu sormamda Diğer spor yapanlardan, işin içinde olanlardan daha iyi bilgiler almak için.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Jimnastik yapıyordum küçükken, özellikle barfikste çalışıyordum epey güçlenmiştim. Bir dönem kısa sureli rugby oynadım sonra yüzmeye geçtim 6-7 yıl yüzdüm, zaten epey sıkılaşma, geniş omuzlar ve sağlam bir ciğer kapasitesi sağlıyor. Şu an fitnessla uğraşıyorum, fırsat buldukça da wakeboard a gitmeye çalışıyorum ^^

0|0
    0|0
    • Yok hayir degilim 1 senedir tam olarak devam edemiyorum malum universite bitti is guc :/ bir fitness cluba bagli olarak devam ettim ben hep canim. Ama o gosteriyide izledim :))..

• Yarışmalara * (dokunmatik etkisi) spor keyifli birşey ya bilmiyorum ben eğleniyorum:)

• He anladım dokunmatik sıkıntı yapıyor böyle. :D Aynen keyifli ayrıca spor yaptığım zaman derin uyuyabiliyorum o çok iyi oluyor. :) Yazın tekrardan başlıcam.Bir yandan dgs giricem bir daha bırakmam heralde sporu başlayınca. :D

• Cimnastik yapiyorum 7 yasimdan beri. 1 senedir daha az zaman ariyorum ama. Arti yonu vucut hep dinc ve guclu eksi yonu insanlarin bakis acisi ve tabi antremanlar. Cimnastige ilkokulda ogretmenimin esnekligimi farketmesiyle basladim o istedi gitmemi iyi ki de istemis.

1|0
    0|0
    • Sen 9 eylül jimnastik ekibindeki kızlardan mısın İzmir üniversitesi bahar şenliğinin 1. Gunu gosteri yapanlardan :)

• Dansa ilgin var mi peki

• Niceguy bana değil olcayy sordun farzediyorum. :D

• Haftanın 3 4 gunü musait oldugum zamanlar diyim yüzüyorum ve fitness ama daha cok saunada yatıyorum desem dogru olur.. Benim formumu koruyan ufak bir meleğim var zaten :))

0|0
    0|0
    • Sauna daha kolay geliyor dimi yağları eritmek için ama hiç girmedim saunaya. :) Meleğiniz hep korur umarım sporu aşılarsanız ona. :)

• Isde o melek beni o kadar yoruyor ki oraya gidince 20 dakika spor 20 dakikada yuzebiliyorum yorgunluktan geri kalan vaktimide saunada yatarak geçiriyorum..

• Olsun o da iyi. :) Allah kolaylık versin. :)

• çok küçük yaşlardan beri yüzüyorum. bu spor her bölgeyi çalıştırıyor, güçlendiriyor ve yüzmek eğlenceli hem de bence. spor salonunda ayrıca vakit geçirmek bana işkence gibi geliyor. ben eksi bir yanını bilmiyorum açıkçası.

0|0
    0|0
    • Evet her bölge kasını çalıştırıyor çok etkili bir spor ben yazları hobi olarak yapıyorum. Evet spor salonları biraz daraltıyor.Açık havada yapılan sporlar daha iyi hissettiriyor.

• zumba yapıorum harika bişi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücut geliştirme.

0|0
    0|0
  • Fitness 2 sene once basladım ama cok kopmalar yasadım

0|0
    0|0
    • Kopmalar başlamadan önce ne kadar sürede istediğin vücuda ulaştın? Fitness'i ben bir dövüş sporu vs nin yanında yapmayı düşünüyorum ek olarak yani.

• Pardon 2 ve 3 dicektim karıştırmışım. :D

• Bodybuilding 2 yıldır yapıyorum tabi arada 3 ay bırakmak zorunda kaldım başlama nedenim hobi bulmaktı ama şu an prof card alıcam inş artıları hayatım cok düzenli ve disiplinli eksisi sevgilin anlayıssız ıse cok kavga cıkıyor..

0|0
    0|0
    • Prof. kardı alınca ne işine yarıyor neler yapabiliyorsun? İnşallah alırsın. Anlayışlı bir sevgili bulmak gerek.Body buildingin bir eksiside şişirdiğin kasların bırakınca yağ torbasına dönmesi ve body buildin yapmadan önceki halinden daha beter hale gelmen.Yani ara bile vermemen gerek.

• dogrudur zararlı ama gercekten sihirli bir degnek :D

• küçükken basketbol ve voleybol oynadım, son senlerde fıtnes le uğrastım ama tam anlamıyla gidemedim ama harika bir spor

0|0
    0|0
  • 4,5 yıl boyunca taekwondo, kickbox ve muay thai yaptım 1 yıl önce bıraktım

0|0
    0|0
    • 4,5 yılda hepsini sırayla mı yaptın? Taekwondo hangi kuşakta bıraktın ben mavi-kırmızıda bırakmıştım orta okul zamanlarımdayken. Muay thai düşünüyorum bu yaz için nasıl önerir misin? Ne kadar iyi? Müsabakalar vs oluyor mu?

• hadi bakalım hayırlısı o zaman

• Sağaolsın.Ama parasını düşünürsem kickbox yaparım sanırım. :) Nasılsa diz ve dirseği sonrada öğrenirim.

• Basketbol ve tenis. Basketbol 9 tenis 6 yildir yapıyorum. 2 senedirde Amerikan Futbolu.

0|0
    0|0
    • Amerikan futbolunu üni içinde mi yapıyorsun bildiğim kadarıyla başka yok eğer yurtdışında değilsen. :D Basketbol bende liseye kadar yapmıştım sonra hobi olarak arada sırada yapmıştım.

• Kesinlikle dene hayatimda yaptigim en eğlenceli spor kesinlikle. :D Bu arada takima girdigin zaman hos geldin dayagi atiyorlar haberin olsun :D

• :D Banada eğlenceli geliyor oynamadığım halde umarım dgs olurda diğer ünide bu sporu yaparım. Ön bilgi içinde çok sağol olursa önlemimi alırım. Top taşıyıcıları gibi kaçarım artık. Hahaha. :D

• vücut geliştiriyorum evde spor salonunda kick boks

0|0
    0|0
    • Kick box ne kadardır yapıyorsun?

• aslında profesyonelleşirsem daha iyi olur bakalım şuanlık sadece teknik bakımdan herşyi iyice kavramaya çalışıyorum en sonunda onuda düşünebilirim ama çok iyi bir seviyede olacağım yakında

• İnşallah yapmışken profesyonelleş bence.İşine yarar pro olmak.

• kendi çapındaa vucud geliştirmee +kraw maga..

0|0
    0|0
    • Krav maga orduda mı yapıyorsun? Peki hocanız nasıl ayrıca eksiksiz tüm teknikleri öğretiyorlar mı çalışma ve tekniklerini nasıl buluyorsun? Bende düşünüyorum krav maga'yı.

• Çok iyi ya bende tam olarak hakim bir hoca istiyorum.Sen baya şanslısın o zaman. :)

• Bu arada hocanın izmirde krav maga için bildiği tanıdığı bir hoca var mı acaba sorman mümkün mü?

Yükleniyor...