türkiyede gelmiş geçmiş en çok konuşulan futbolcu felipe melodur sizce neden?

türkiyede melo kasıntısı oldu melo ile yatıp melo ile uyanan bir türkiye olduk aslansın melo demek ki meloyu hazmedemeyenler kusuyorlar geçmiş olsun

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu hafta en çok konuşulması gereken konu onurun kurduğu barajdır sarhoş biri daha iyi baraj kurar birde sağa sola laf atıyor bu gslılar kendilerine bakmıyorlar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• alex varken o kim?

Not: Beşiktaşlıyım yiğidi öldür hakkını yeme.

0|2
    0|0
    • bırakın şu fenerbahçe yalakalığını ya kendiniz olun ama olamazsınız çünkü fenerbahçe ve beşiktaşı üst üste koymak lazım galatasarayla ancak kıyaslanır

• burada fenere senin diyişinle yalakalık yapmak bana ne kazandırır? objektif olmak ne zamandan beri yalakalık oldu

• Alakası yok, Baba Hakkı, Metin Ali Feyyaz, Metin Oktay, Lefter filan daha baya insan var unutulmazlar arasında.

0|0
    0|0
  • Doğrudur ülkemizde cahit arf'i sorsan, mimar kemali sorsan tanımazlar ama asena, nez, mehmet ali erbil ulusal kahramandır..

Kısacası Ülkemizde üstadlardan çok şaklabanlar konuşulur..

Konuşmaya devam...

0|2
    0|0
    • birde cahit arf in resmi hergün elden ele dolaşır ama kimse bilmez kim bu diye haklısın kardeşim

• Bu konu üstünde çok durmak istemiyorum ama Meloya varana kadar ne futbolcular var Azize gelincede bunlar şampiyonluk bile kutlayamıyo :))

0|0
    0|1
  • aziz Fenerbahçe taraftarına mı dedi onu tüm taraftarlaramı önce onu öğrenin onu gfb tribünlerinden bir kaç kişiye söyledi he birde melo kadar karaktersiz bir futbolcu yok ne ahlak var ne seviye gerçi bir iki futbolcunuzun dışında hangisi edepliki o da var.

0|1
    0|0
    • illa yazdırcan bana burada kendi yorumuna he :D o size göre karaktersiz bize göre hırslı azimli savaşçı sevimli. bir dakka sen bizim futbolcularımıza edepsiz diyemezsin. tamam alıştık meloya demenize ama yok artık yani. muslera droggba selçuk burak... daha diğerleri bunların hepsi edeplidir efendidir

• iyi etme zaten

• iyi etmem sende bir dahaki seferi sor düzgünce engellemek istersende tabikide sen bilirsin.

• hagıye haksızlık etmıssın renkdas, melo daha olmadı olunca bakarız:)

0|0
    0|0
  • gelmiş geçmiş biraz abartı oldu, bir dönem nouma, bir dönem alex de çok konuşulmuştu.
    melo'yu hazmedemeyenler var orası ayrı konu. başarılı, hırslı ve rakiplere göre antipatik bir arkadaş kendisi. çok konuşulması normal.

0|1
    0|0
  • Pisliğin teki ondan aynısından Fenerbahçe'de de var yok değil. Şükürler olsun Beşiktaşımda bu tür futbolcular yok.

0|1
    0|1
  • Aziz yıldırımı geç bir kere o belli zaten meloya gelince emre olacak bizden galatasaraydan çıkmış haysiyetsiz kendi kümesinde ötüyor ama ispanyada oynarken hakemlere hiç itiraz etmiyordu? yemiyordu çünkü melo ona haddini bildirdi..herkesin bir tokatlayanı olur :)

1|0
    0|1
  • Bir şey derdim de bana yakışmaz.(Bu arada ülkemizden takım tutmuyorum)

0|0
    0|0
  • Hırslı futbolcu aklı ırıspılıga çalışmasa oynadığı takıma artıda saglar ama tam bir saygısız sporcu kültüründen yoksun fikrim bu

0|1
    0|0
  • memelo

0|2
    0|0
  • kendını kandırıyorsun unutma futboluyla degıl şakrabanlıgıyla konusuluyor ama sandıgın kadar cok degıl bu konusulma ustelık bu tıp bır şahıs ne fenerde ne besıktasda forma gıyebılır ama sıze bu ve bunun gıbıler layık

0|0
    0|0
  • Hazmedemediklerinden değil Melo karaktersiz bir futrbolcudur. Sevilecek hiç bir yanı yok. Maç içinde sürekli rakibi tahrik edici hareketlerde bulunuyor. Ama yinede mevkisinin iyi oyuncularından biri.

0|1
    0|0
  • Yetmis iki perdeden suzme veled-i zina oldugu icin ayni tipte klubun ayni kafadaki bir kisim taraftarinca aewiliyo..nerde cuneyt kaptan nerde ergun pembe nerde bu kopek..

0|0
    0|0
  • Pascal nouma bence. Tombalaci

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım.Melo galatasarayda efsane bir isim olmak istiyor.Bu sebeple yaptıklarını yapmacık buluyorum.Tam olarak içinden geldiği için, galatasaraylı olduğu için yaptığını düşünmüyorum.Umarım yanılıyorumdur.

0|0
    0|0
  • kıskançlık

0|1
    0|0
  • yo değildir hagı ve alextır melo vukaatlı old için konusuluyor yaptıgı işle ilgili değil

0|0
    0|0
  • zaten kendisi kendini biliyor:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zeki çevik ama ahlaksız

1|3
    0|0
  • melo zaten kendisi de dedi. rakibim için yapmıyorum o hareketleri taraftarlarla aramda bağ var diye. adam iyi oynuyor bence bunu kıskanıyolar. en ufak başarısızlıklarından sonra melo diye tutturuyorlar. #melove der susarım

0|1
    0|2
  • Çirkefliğindendir o çirkefliğinden

0|2
    0|0
Yükleniyor...