Robert lewandowski mi luiz suarez mi?

Robert lewandowski mi luiz suarez mi sizce hangisi daha iyi forvet? detayla bir şekilde cevap verirseniz sevinirim, teşekkürler..

• Luiz suarez
    A seç
  • Robert lewandowski
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
sebeblerini açıklarsanız sevinirim arkadaşlar :D.

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• Futboldan çok çaktığım söylenemez ama her iki futbolcuyu da denk geldikçe izlemişliğim var. Bundesliga'da Dortmund, Premier Lig'de Liverpool takımlarına sempatim var. Luis Suarez'i karakter olarak Levandovski ile aynı kefeye koymam ama sizce de Suarez tam teşekküllü bir golcü değil mi?
    Suarez bu yıl kendi futbolunun bir kaç gömlek üstüne çıktı.
    Sağdan getiriyor, soldan getiriyor, asist yapıyor, golleri zaten ortada. Tek vuruş, serbest vuruş, ceza sahası içi, dışı, toplu topsuz koşu, dripling...
    Suarez bu sene aştı kendini :) (bence)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 12

• Robert lewandowski

0|0
    0|0
  • Suarez sakatlık geçirmezse ronaldo messi seviyesine cıkması içten bile değil gerçekten inanılmaz yetenekli ve hep zoru denemesi bunların en büyük kanıtı tabi bir ronaldo olmak kolay degıl ama o seviyeye yaklasır lewandowski ise takım oyuncusu takım kötüyse birşeyler yapmasnı beklemezsnz

0|0
    0|0
  • Robert lewandowski

0|0
    0|0
  • diego costa :) radamel falcao :)

0|0
    0|0
  • arkadaşları biz tanıyozmu

0|0
    0|0
  • lewandowski

0|0
    0|0
  • luis suarez tabiki adam hem çok koşuyor, hem defansa yardıma geliyor, hem frikikleri harika hem de şu an itibariyle ingiltere ligi sezonun oyuncusu, gol kralı ve asist krallığında 2.ci eee daha ne olsun? :)

0|0
    0|0
  • lewandowski benim için ama bir gerçek varki luiz suarez çok daha iyi hayranlığı bırakında ingiltere ligi maçlarını izleyin anlarsınız. :D

0|0
    0|0
  • Suarez tabiki bana göre şu an dünyanın en iyi forveti.Son vurus , hız, teknik , topla dripling vb hepsi var anlıyacağın.Lewandowskide iyi fakat daha mütevazi işini yapan pivot bir santrafor.

0|0
    0|0
  • suarez

0|0
    0|0
  • suarez çünkü o kadar hırslı ki rakibini ısırıyor SAD:ASDS:A

0|0
    0|0
  • Robert lewandowski daha iyi bir forvet kafa toplarında daha iyi olması onu bir adım öne taşıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...