Şeytan tüyü mü oluyor bunlar?

Kuzenimin facesinde bir tane çocuk var salağın teki harbi salak ama . Beğenin yorum yapın bilmem ne diyor gerizekalının önde gideni . Saçlarını falan dikiyor dikmesine rağmen hala tipsiz ama sürekli kızlarla geziyor ben anlamadım nedir bu ya ? elim yüzüm düzgün serseriliğim yok kimseye durduk yere takılmam niye böyle ben anlamadım illa mal mı olmak lazım ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• merak etme o sana kolaylık sağlıyor kendi zekasındakileri yanında tasıyarak elemeni sağlıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Öldüm gülmektennn :D Kısaca bunlara Mal Ergende diyebiliriz :D O çocukdan her facede vardır böyle ergenler. çok begeni alınca ne oluyor hala anlam veremiyorum bide facesindeki adı Sherseri wha vs vs emo türkçeyi düzgün yazmıyorsa kaçın :DD

0|0
    0|0
  • Tam üstüne bastın..

0|0
    0|0
  • Face'te tanınıyodur öyle durumlarını 154548 kişi beğenir kızlarda bunu bişey sanır. Resimleride profesyonel çekimse tamam. Hepsi gelir. sende yap sanada gelirler.

0|0
    0|0
  • :DD aman ne de dert sarmış seni öyle :)) girişimci değilsindir belki ne bilim :)) illa mal olmamak lazım bence:))

0|0
    0|0
  • serseri olma cıks. takılsın o boş ver :(

0|0
    0|0
  • Kıskançlık sezdim.

1|0
    0|0
    • herif mal ya düzgün bişey olsa eyvallah derim ama değil

• malın iyisini bulmak zor bu devirde :(

0|1
    0|0
  • kiskancligin tavan yapmis senin.

0|1
    0|0
  • Çirkin şansı.

0|0
    0|0
  • Mal sevgisi bir dolu kızlarda :D

0|0
    0|0
  • onla takılan kızda maldır..

mal kızlarla uğraşmak istiyorsan sende onun gibi olabilirsin :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :D:D tüy dediğin heryerde bitiyor, maymunla aramda evrimde tam iki dakika var, ben napayım, yol yol bitmiyor

0|0
    0|0
  • takma dostum, gezdiği kızlarda onun dengindedir, normal bi kız gezmez onla zaten.

0|0
    0|0
  • Biraz dil eksik galiba sende

0|0
    0|0
  • kızların a p t a l olduğunu anla artık

0|0
    0|0
  • Bence sen çok kıskançsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...