Fenerbahçe neden şampiyon oldu?

Kim ne derse desin bu sene şampiyon fenerbahçe oldu.sebebi sence nedir?

• ersun hoca sayesinde
    0% (0)22% (4)17% (4)Oy Ver
  • kadro kalitesiyle
    0% (0)28% (5)22% (5)Oy Ver
  • rakipleri çok kötü olduğu için
    20% (1)39% (7)35% (8)Oy Ver
  • tabiiki aziz başkan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • tüpçü ve fenerasyon
    80% (4)11% (2)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

Kızlar Ne Diyor 2

• rakipleri çok sallamadı heralde ligi gs özellikle kaç kupada birden oynadı hepsinde takıldı o yüzden beşiktaşa gelince devlet bize bakmiyir :D not takım tutmuyorum

0|0
    0|0
  • Gaz kaçağı oldu

0|0
    0|1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• rakıbımı vardı:S ellerınden gelnı yaptı cımbom ve besıktas, ayrıca fenerasyonun ayak oyunlarını unutmayalım!!!

ne olursa olsun kazanılmış bır sampıyonluk var fenerıde tebrık ederım, içim kanıyor sol yanım agrıyor bunu yazarken..ama mecbur edecez ıste:)

0|1
    0|0
    • aziz gidip aysala dese imparatoru gönder alakasız transferlerle takımın ritmini boz elemanciniyi hoca yap ali dürüst ve abdurrahim albayrakı yönetimden uzaklaştır dese herhalde herkes gülerdi dalgamı geçiosn derdi...eksin olmasınlar aysal ve tulun rezilleri...

• ontıveroyu bakkala yolladım abısı, bı ıse yarasın dıye

• aysal ve özellikle tulun takımda kaldığı sürece düzelmeyiz...o tüpçü fenerasyon başkanı olduğu sürece dahada byük rezillikler yaşanır...şampiyonluk kutlamasında başkanı eleştiren bir taraftar grubumu olur? hadi oldu.peki o grubu hemde kutlama gecende o şekilde azarlayan başkan mı olur...ama oluyo işte

• Fenerbahçe Avrupada yok kupada daha ilk turda kendi sahasında bir dandik takıma yenilip elendiler sezon başından beri tek kulvarda ilerlediler tabi Yıldırım Demirörenin Fenerbahçe sempatiside Fenerbahçeye ekstra puanlar kazandırdı Galatasarayda Terim´in gidişi Mancini´nin takıma adaptasyonu derken meydanı boş buldular

0|1
    0|2
    • saçma sapan konuşma arkadaşım,
      2010-2011 sezonunda galatasaray tek kulvarda değil miydi? ligi kaçıncı bitirdi?
      tek kulvarla alakası yok,
      siz daha önce şampiyon olduğunuzda bu kadar puan farkı açabildiniz mi son yıllarda?

• 2010 yılında Şampiyon olurken tıpki biz gibi rakiplerde tek kulvarda gidiyordu puan farkına gelince geçen sene 10 puan farkla Şampiyon olduk ondan önceki sezon 34 haftayı 9 puan farkla lider bitirip Süper finaldede liderliği bırakmayıp 2 kere Şampiyon olduk
      Sanırım bu cevap yeterli olmuştur

• meydanı boş oldular sen demiyormuydun devre arasında gs 4 üncü yıldızı takıcak feneri arenada yenip şampiyonluğu ilan ederiz ben size o kadar dedim şampiyon fener diye ama siz israrla ağladınız :D

• Rakipleri kötüydü bu sene Beşiktaş şanssızdı sakatlıklar ve stadsız olmak zorladı, G.Saray zaten acınacak haldeydi..

0|3
    0|0

0|1
    0|0
  • hoca farkı var tabi o bir kenara atılamaz ve oyuncu kalitesi inanan birbirine kenetlenen taraftarlar Fener gol atınca sevinen küçük yürekler ve dahasıııı :)
    Bağırın ulan Fenerbahçe çok yaşa diye

0|1
    0|0
    • dün kenetlenmeyi iyi gördük:)) o paralı köpekler nedir hacı:)) edilcek lafmı orda

• o gece hep öyle anılcak.kutlamaların önüne geçti.başkan olan birine yakışmadı.haklıysa hakkını o şekilde aramamalı.haksız duruma düştü.rakiplere alay konusu oldu

• orası öyle tabi, ulan adam öyle bir bağırdı ki fytbolcular korkdu ben bile şaşırdım yaw :D

• hem C hemnde rakiplerine oranla haftada 1 maç yaparak kazandı

0|0
    0|0
  • Nasibi olduğu için..

0|0
    0|0
  • ersun yanal sayesinde en başta yok tff ymiş filen geçsinler bu işleri ağlayana emzik vermiyorlar artık.

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sezon beklenmedik bir şekilde kötüydü, Beşiktaş ise szöde hakem hataları ve diğer olumsuz nedenler vesilesiyle (stad problemi vs..) kötü performans sergiledi bunu iyi değerlendiren Fenerbahçe de şampiyon oldu. 2013-2014 Stsl özeti.

0|1
    0|0
  • ersul yanal devrim yaptı fenerbahçe tarihinde...
    böyle mücadeleci böyle özverili oynayan başka fenerbahçe yok...
    ersun yanal farkı çok aşikar...

0|1
    0|0
  • En büyük etken tek kulvarda olması avrupa yok tr kupası yok şampiyon olmazsan gülerler adama.

0|0
    0|0
  • Kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • rakipler kötüydü

0|1
    0|0
Yükleniyor...