''Multi Final''e yakışan kalitede medenilik güzel olmaz mı?

Oldukça gerilimli bir futbol sezonu daha tamamlanıyor...Türkiye'nin en iyi iki takımı kozlarını şampiyonluk kupası için paylaşacak.Ezeli rakip ebedi dost olan bu ''ne seninle ne de sensiz'' modundaki iki klüp inanıyorum ki yarın akşam kalitelerine yakışır mücadeleler sergileyecekler.Takımlara göz atalım:

3 Temmuz 2011'den beri gerek maddi gerekse manevi sıkıntılar içinde kalan Fenerbahçe,kilit oyuncularını yitirmiş ve geçen yıla göre limitli kadrosu ile mücadele dersi vermiştir.Sürekli eleştirilmekten ve yerden yere vurulmaktan yılmayan oyuncular şampiyonluğu son ana dek kovalayıp son bir finale çıkacaklar.Şükrü Saracoğlu 'nda,yani yuvalarında.Gücünün son damlasına kadar koşacak hepsi biliyorum.Bir Fenerbahçeli olarak bir dramatik zaferi umut ediyorum.

Galatasaray playoff'suz bir sezonun şampiyonudur.Ama ne yapalım bu sezon playoff çıktı başınıza.2011-2012 kadrosu oldukça kaliteli olan eski uefa şampiyonu klüp yıllar sonra Şükrü Saracoğlu'nda galip gelerek hem şanssızlığını bozup hem de şampiyonluk kupasını kaldırma peşinde.Sonuna dek mücadele edeceklerinden şüphem yok.Zor bir rakip.

Yarın maça gidecek arkadaşlar sözüm size.Galatasaray taraftarı TT Arena'da bizi medeni şekilde ağırlamış ve Trabzonspor'a ders vermiştir.Bu jeste karşılık vermezsek ayıp olur.Lütfen yarın stadımızı terör yuvasına dönüştürmeyelim.Provakatörlere kanmayalım.Sahaya yabancı madde atmayalım.Kim kazanırsa kazansın tamam alkışlamayın ama en fazla ıslıklayın küfretmeyin lütfen.

Bir Fenerbahçeli olarak her iki takıma da başarılar diliyorum.Eğer Galatasaray kazanırsa şimdiden başarınızı alkışlıyorum arkadaşlar.

Not: Gizli yasak.Ayrıca tezahürat ve sataşma istemiyorum.Üslubunza dikkat edemiyorsanız cevap yazmayın lütfen.

Güncellemeler:
Yaklaşık 45 dk. kaldı maçın başlamasına.Sakin kalmaya çalışıyorum ama benim de için fena oldu.Lütfen kimse kalp krizine varacak heyecanı yapmasın.Dünyanın finali dünyayı sallasın! :)

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Biz Fenerbahçe camiiası olarak ne kadar büyük bir camiayız biliyorsun.. Taraftar olarak ne kadar sakin , saygılı ve örnek taraftarız onuda biliyorsun. Kimseyle alıp veremediğimiz , kimseye kastımız yok. Galatasaray takımının ve yöneticilerinin içi rahat olsun yarın aksam sadece kendi takımımızı destekleyeceğiz ..Maç sonunda da her ne olursa olsun kendi takımımızı bagrımıza basacağız.. Elbette Şampiyonluk sevincimiz paha biçilemez bir güzellikte olucak fakat kımsenın aklına kötü sey gelmesın herkes gördü.Ki şu var ki Şükrü Saraçoğluna girmek için inanılmaz derecede kontrolden gecıyorsun içeride bardak su satıyorlar sıkıntı olmasın dıye. Kımse ıcerıye yabancı madde sokamaz ki özellıkle bu maçta aşağıdan yukarıdan kuş uçurtulmıcak. Tüm Türkiye ve dünyaya şölen tadında bir karşılaşma izleticez. Kazanan taraf kim olursa olsun rezalet çıkmayacaktır. Fenerbahçe ve biz Fenerbahçeli taraftarlar olarak edebimizle adabımızla takımımızı destekleriz.. Her iki takıma başarılar diliyorum...Gönlüm senindir , dualarımla beraber seninledir Fenerbahçem...

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bazı insanlar hayvanlık yapmadan maç izleyemiyor maalesef. Spor centilmenliktir hep söylüyorum ama kazandığımızda sevinmeyi de kaybettiğimizde karşı tarafı tebrik etmeyi (adabıyla kaybetmeyi) de bilmiyoruz... Fenerbahçeliyim, tabii ki gönlüm (hele ki yaşanan onca zorlukla) takımımdan yana arada 1 puan var yanlış değilsem, kim iyi oynarsa kim hakederse o kazansın... Her iki takım da iyiydi ki finale hak kazandı

1|1
    0|0
  • Size katılıyorum. Fakat yarın için endişeliyim.

1|1
    0|0
  • heheh bir GS li olarak teşekkürlerimi bildirdim bilmukabele canım:)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bırakın bu şike ligini, yarın ingilterede şampiyon belli olacak, maviler 3. şampiyonluğunu ilan edebilir

0|1
    0|0
  • Bir sezon gs deplasmanı ali samiyendeyken.. gs lıların trübünlere ot bıraktığı pet şişe yağmuruyla top oynatmadığını unutmayalım..

Bu sezon trabzon başkanının semihe muamelesini de unutmayalım ama insanlığımızı gösterelim o seviyelere inmeyelim..

0|1
    0|0
  • Temam.

2|1
    0|1
  • fenerbahce taraftarının gecmıste onde goturdugu galatasaray derbılerınde bıle ne yaptıgı malumumuzdurr yarın ıcın rahat durmayacakları kesındır hele kı sampıyon olursak olucakları tahmın edebılıyorum...fazla söze gerek yok ŞAMPİYON ASLANIM.

0|1
    1|0
    • Olmamasını umut ediyoruz.Ben 2007'deki o Ali Sami Yen'deki maçı unutmam mesela.Böyle olmamalı futbol.

• sen onu unutmazsın bız kadıkoydekı macların yuzde doksanını ...her neyse yarın mahcup olurum inşallah...

• gs liler yanlış birşey yapmadıgı sürece fener en iyi şekilde ağırlayacak gs yi

0|1
    0|0
  • Şampiyon cımbombomum ne ıstersen ıste benden ıstersen donatalım dort bır yanı bayraklarla laylaylaylayal :D:D:D:D::D :)))) kursagınızda bıraktık mı bıraktık susun artıkk bencee :)))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...