The screetın SIR kitabını okuyan var mı ?

bn okudum , ve aynn uyguladım oldu. sizde okuyup etkisnde kaldınız mı ? yada denedinzde oldumu ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Okudum çok mantıklı , denedim başardım da bazı şeyleri :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o kitap aptallar için

0|0
    0|0
  • o kitabı okudum fakat zaten kitaptaki şeyleri ben uyguluyordum ki kitabı okumadan önce bile. sadece öyle bir yasa oldugunu bilmiyordum.

0|0
    0|0
  • ben o kitabı sonuna kadar okudum , videosunuda izledim

ayrıca ALLAH ın varlıgına güzel bir delildir o kitap okuyup düşününce daha bir acılıyor yollar

0|0
    0|0
  • Okudum biraz denedim olmadı bıraktım

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • ben okudum ama sırra eremeden kitap bitti:(

0|0
    0|0
  • hiçbişeye yaramıyor o kitap okudum sonuna kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl bır kıtap?

1|0
    0|0
  • cook şey oldu..

1|0
    0|0
    • mesela canım ne oldu ?

• bnde bir ayda elime su kdr para gecicek gicicek diye düşündüm düşündüm para değil ama o bir ay içinde o kdr cok hediye aldım ki inanamzsın paradan daha iyi gldi diyebilirm :) 35 yasındaki kişiyi düşündm düşündm dedim bu bana karsı bişeyler hssettsin istediğim gibide oldu :)

• valla ben okumayalı cok oldu karamsarm bu ara ama baslıcam yine bi ara tüm dileklerim oluyodu:)

• okudum..

1|0
    0|0
  • aynen okumaz olur muyum gerçekten güzel bir kitaptı. ve çok faydasını gördüm.

1|0
    0|0
  • okudum çok faydasını gördüm ama şunu farkettim istiyorum sonra olmasını beklemiyorum beklersem kesinlikle olmuyor.. mesela yatmaya hazırlanıyordum dilime bi şarkı dolandı devamını hatırlayamadım sonra mesaj geldi şarkının devamı ve iyi geceler dileği..

0|0
    0|0
Yükleniyor...