Kızların futbola karışmasını ne derece mantıklı buluyorsunuz?

Şimdi yarın ki maç da olacağı gibi,facebook yada twitter de bayanların böyle çok da ağızlarına yakışıyormuş gibi rakip takıma küfürler içeren fanatik cümleler kurması ya da bangır bangırr çığırtkanlığını göstermesi yada maç sonundaki yorumlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde macarbir kızla tanışmıştım tam bir futbol delisiydi ama futboldan gerçekten de anlıyordu o kızı istisna gösteriyorum ve geri kalan futboldan anlamadığı halde sırf cinslik olsun muhaliflik olsun diye dırdır yapan kızlar hoş değil mantıklı bulmuyorum kavga eden taraftarlar gibiler gözümde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bugune kadar futboldan anlayan 1 tane bile kız görmedim, kızların futbolu fen. gal. bjk den ibaret, futbola karşmasınlar.

1|0
    0|0
  • Bu bir, bağlama çalmak iki...

İsterse dünyanına en seksi, en çekici, en inanılmaz, en mükemmel kadını ol; bu ikisini ihtiva ediyorsan.. I-ıh.. Üzgünüm..

1|0
    0|0
  • Pas veriyim diyorum ofsaytta, e gel diyorum, niye der gibi bön bön bakıyor, yahu şimdi şu ofsayt kaldırılsa tamam, anlıcam ama harici ne bileyim ...

0|0
    0|0
  • Anlıyorsan düzgün yorum yapacaksın anlamıyorsan geçip bi köşede susacaksın.

1|0
    0|0
  • Bana çok itici geliyor.

1|0
    0|0
  • erkeği kadını yok bunun.küfür kimsenin ağzına yakışmaz.sosyal ortamlarda aptalca birbirine küfürler yağdıran insanlardan uzak durmak en iyisi..

insan bazen tahrik olabiliyor.o yüzden bu sitede de hiç bu konulara yazmamaya çalışıyorum.

Çünkü burada da cahil insan çok.Fenerlisi de var galatasaraylısı da..

0|1
    0|0
    • Nedense bende yazdıklarım anlaşılmamış gibi hissettim.

Takım karşılaştırması yapıyorsun demiyorum.uzun zamandır site içinde rahatsızlık duyduğum olayı dillendirdim. fb gs örneği vermemin sebebi rahatsız olduğunu dile getirdiğin durumun ilgili iki takımın şu dönemdeki rekabetinden dolayıdır.

• Anlıyorum tamam :)

Sende benim özünde ne demek istediğimi anlamışsındır:)

• Futbol bir spor sonuçta erkek oyunu diye birşey yok ayrıca stadları görüyoruz sadece kadınların olduğu maçlarda :)

0|0
    0|0
    • Yani ? Bende izleyiciyim mesela ama sadece 'izleyici' erkek sporu olduğunu söylemedim.:) Bilgim yoksa fikrim de yoktur benim :D

• ben de pek ilgilenmiyorum futbolla mesela. çok fanatik magandalar falan var hoşuma gitmiyo basketbolu daha cok seviyorum. o magandaları ayırabilirsekk Türk futbolundan o zaman böyle benim gibi futbolu bu yüzden sevmeyenler de kadınlar da daha cok ilgilenebilir :)

• sonuçta onların da bir şekilde tepki göstermeleri hakları

0|0
    0|0
  • erkek için küfür güzelmiş gibi konuştun... ?

0|0
    0|0
    • Tabi ki küfüre son derece karşı birisiyim bunu belirteyim öncelikle. Ancak böyle günlerde bayanlara ne oluyor ben bunu anlamış değilim.

Şimdi burda şu anlaşılmasın , '' hı maç günü erkek küfür etsin '' değil tabiki :D

Küfüre de karşıyız,bayanların maçla ilgili gibi görünmesine de .

• valla ben karşıydım ama ikna oldum şu saracoğlunda 55 bin bayanı bir ara görünce... aslında sesleri çok tiz 90 dakika çekilmiyor. evlerden ırak bi durum...

• Dünya çapında kadınlar milli takımlarıda sorun yok. Abartmasınlar sadece yeter

0|0
    0|0
  • çok mantıklı buluyorum

0|0
    1|0
  • Hiç hoş karşılamam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Küfür eden ve çirkefleşen kadın erkek kim olursa olsun eziktir benim gözümde... Taraftar dediğiniz fanatik bile olsa saygılı olmalıdır ki bu sadece bir oyun...

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum o tiplerden.Zaten sadece böyle büyük maçlarda takımlarının arkasındalar, bu konuda görüşümü yazmıştım link

1|0
    0|0
  • Bir bayana fanatikliği hiç yakıştırmıyorum.

1|0
    0|0
  • Okuldan bir arkadasim var galatasarayli, futbolla ilgileniyor kiz boyle baya baya tartisiyor. Yarabbi o cene nedir her gun ayni seyleri anlatiyor gordugu insana, kizlarin futbolu iyi bilmesi kotudur ben onu anladim.

1|0
    0|0
    • Böyleleri de var demek :)

• Evet maalesef, futbol seven bir erkekten cok daha feci inan. Hic susmuyor, hep galatasaraya bagliyor olaylari. Galatasaray da yendigine gore pazartesi gunu hapi yuttum.

• bayanların spora karışması die bir düşünce olmamalı elbette katılacaz erkeklere has bir spor değil bu. ama kızlar nasıl küfrediyor bilmiyorum ama ben izlediğim zaman salak aptal gibi şeyler derdim. buda hoş değil tabi. ama erkeklerin yanında hiçbirşey bence

0|0
    0|0
  • Şöyle söylim.. Anladıgım için konusuyorum... Ve takmıyorum da erkekler ya da cevremdekıler futbola düşkün olmama ne gözle bakar ? hoş mu karşılanır yoksa boş mu umurumda değil:)

0|0
    0|0
  • sen anlamazsınn..

0|0
    1|0
    • Evet anlamam ve bunu bir eziklik olarak görmüyorum. :)

Anlamam evet ama en azından susmasını da bilirim şeker :)

• itici bence takım falanda tutmuyorum

1|0
    0|0
  • Ben kadınım benim alanım futbol değil ,benim alanım makyaj giyim

mangoda indirim mi var saçımı ne renge boyatsam bak kaç gündür

makyaj fırçası alacam diye kafayı yedim :D

Yani bunları düşünmekten rahatsız olmam çünkü benim doğam bu

bir top peşinde koşan bir kaç adam beni yeni aldığım ruj kadar

heyecanlandırmaz.

0|0
    0|0
  • Ben fanatiğim ama küfür falan yoktur bende.ayrıca ne kadına nede erkeğe yakışıyor küfür de orası ayrı mevzu :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin yaptıkları normal,kızlarınkimi garip olan? elbetteki takımını savunucak,küfürün arkasında duymuyorum tabki ama sevgilisiyle maça giden insanlarda var aynı zamanda. bence bayanlarında ilgilenmesi erkeklernki kdr doğal..

0|0
    0|0
  • İçimizden geldiğince yazacağız yeri göğü inleteceyiz :)

0|0
    0|0
  • erkek ıcın ve bayan ıcın küfür etmek cok cırkın erkeklerede yakısmıyor.. bugun gordum facemde arkadasımın bırı erkek bu arkadasım oyle kufurlu seyler yazmıskı cok utandım gercekten ayıp

0|0
    0|0
  • erkeklerle kızlar arasında zerre ayrım yapmıyorum bu konuda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...