Herkesin aklı fb-gs maçında olabilir ama herşey futbol değil..

yani nba de l. a lakers öyle bir seri geçiriyor ki kobe nin takımı henüz ilk turda elenmek üzere seride durum 3-3.. ayrıca beko basketbol liginde beşiktaş kimilerine göre fb yi eleyerek sürpriz yaptı. siz basketbol hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Basketbolu seviyorum ama futbol benım ıcın daha önemli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Basketbol sevmiyorum, ilgilenmiyorum

0|0
    0|1
  • ne var fb ise ...

0|0
    0|0
  • kerkes aklı fb ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya lakers ne yaptı hiç anlamadım ilk iki maç ezdi geçtiler ama 3-3 :S neyse son maçı alıcaz mecbur

0|1
    0|0
    • ben de isterim lakers almasını yani kobe hemen havlu atmamalı onu izlemek keyifff. her ne kadar wade yi izlemek gibi keyif olmasa da :D

• wade yi izlemek çok ayrıı be yaaa sen ağzının tadını bilmiyosun .:D

• Tamam haklı olabilirsin :D

• nba de eski hava yok, avrupa basketbolu artık nba in kalitesini yakaladı, cska bugun nba de olsa çok rahat final oynayabilecek güçte

0|0
    0|0
    • avrupa basketbolu nba heyecanını asla vermez avrupa basketbolunun final four u biraz verebiliyor o da tam değil ama mücadele ruhu yönünden yakalamış diyebilirim.. o zevki vermiyor hiççç..

• 40 yılın başı feneri yenecektik baskette şöyle evire çevire gidip elendiler çeyrek finalde yıkıldım adeta

0|0
    0|1
  • gündem gereği şu anda önce futbol

0|0
    0|0
  • once derbı sonra nba bıle deıl once fuıtbol sonra beko basketbol sonra nba belki İ::=)

0|0
    0|0
  • Basket futboldan daha iyi ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...