Bence erkekler, kadınlardan çok daha romantik. Sizce ne kadar doğru?

Blue Valentine filminde ki bir sahnede geçiyor bu sözler. Çok doğru olduğuna inanıyorum. Sizin fikriniz nedir?

Bence erkekler , kadınlardan çok daha romantik. Biz evlendiğimizde, sadece tek bir kadına bağlı oluyoruz kayıtsız şartsız.Biriyle tanışıyoruz, “Eğer onunla evlenmezsem, aptalın tekiyim, o harika biri” diyoruz. Ama kadınlar, ihtimaller arasından en iyisini seçiyorlar. Evlenirlerken daima, acaba iyi işi var mı diye bakıyorlar.Hayatları boyunca durmadan beyaz atlı prenslerini arıyorlar...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler duygusuz görünen ama çok duygusal varlıklar:-)

0|0
    0|0
    • itiraf ediyorum, düzenli olarak romantik filmlerde ağlıyorum :P Tüm erkekler olmasa da romantikler fazlalıktadır diye düşünüyorum.

• herkes kendi için en uygununu arar ki, erkek beğenmeden evlenmeyi düşünebilir mi? bayan da gelenler arasında rahat edebileceği, mutlu olacağı, sevgisinden emin olduğu kişiyi seçer yani her iki taraf da en uygunu arar... :)

0|0
    0|0
  • e sizde prensesinizi arıyorsunuz siz de kendinize göre en uygununu seçiyorsunuz.ne alaka şimdi :(

0|0
    0|0
    • en azından biz ilerisi için en doğru seçimi kullanıyoruz. İşine, evine, arabasına bakmıyoruz. Kadın kısmı erkek yerine statü, iyi ve kolay yaşam, iyi bir cinsel hayat... hep en iyileri için seçici davranmıyor mu ?

• karakterimiz uyarsa neden evlemeyeyim :) parasında makamında gözüm olmayacağı için, ee güzellikte geçici bir kavram :)

• ya ya kesin güzelliğe hiç bakmıyorsundur.eğer öyleyse seni tebrik ediyorum neyse.herkes işine gelene baksın boş ver :(

• fxhuhu ıhusngr7yf8sc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...