Maçı Fenerbahçe mi alacak yoksa Galatasaray mı?

herkesin bekledigi büyük gün için son 24 saat artik....bakalım bu macı fenerbahçemi alıcak yoksa gs mi... bence normal sezonun şampiyonu gs dir eyvallah ama play off un şampiyonu fenerbahcedir...

0|0
118

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• son cumlenı yınelıyorum... Normal sezon Şampiyonu galatasaray olabilir ama süper Final Play Off Şampiyonu ; Fenerbahçe !

1|1
    0|0
  • Gs hak etti ve almalı ama maç kadıköyde atmosfer ne olur hiç bi fikrim yok

şikelibahçe bu belli olmaz

0|0
    1|0
    • bize laf atıp durcagınıza kendi evinizde bize yenilmeseydiniz... BJK ve TS berabere kalmasaydınz... biz sahada sonuna kadar mücadele veriyorz

• Galatasraay aldı kutluyoruz

0|0
    0|0
  • fenev play ofta 1. doğrudur.Fenerin kümeden düştüğü sene play off çıktı ztn. fenevi şampıyon yapmak için fiziksel oyun yetmiyo gizli işlerde var.bunlardan herşey beklenir. Fener anca şike şike şampıyon olur.

0|0
    1|0
    • ben sahadaki oyuna bakarm bzm oyuncularmz canla basla mücadele ediyor eger baska bi takm byle olsa çökerdi... ama biz dik durduk... BU SENEDE ŞİKE ŞİKE SAMPİYON OL FENERBAHÇE :D

• futbolda sans yoktur becerksizlk vardr ki o da sizin takımınzda mevcut cuk :D

• burdada kapak olmulsundur beceriksiz çingene fb takımınla hahahkapağın boylesiii :)

• FENERBAHÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

1|0
    0|1
  • Fenerbahçeyi kocaman yazıp, Galatasarayı hem küçük ve kısaltma olarak yazmanı çok kınadım!

0|0
    0|1
  • GALATASARAYYYYYY !

0|0
    1|0
  • inş Galatasaray alır fenerbahçe almasın d a

0|0
    1|0
  • maçı gs ...

0|0
    0|0
  • maçı fener ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olay çıkmasın maçta da kim kazanırsa kazansın. fenerbahçe bu sene benim gönlümün şampiyonu olmuştur. kadromuzun gücünün yarısını kaybetmişiz bana göre ve son maçta şampiyonluk iddiamız var. daha ne olsun. tabiki isterim alalım o kupayıda şike yaptınız diyenlerin bir taraflarına... neyse dediğim gibi olay çıkmasın da kim kazanırsa kazansın

0|0
    0|0
  • ne yani buda sorumu şimdi bu cincon kadıköyde bizi yenecek ve kupayı alacak haa babababa

1|0
    0|0
  • mevzu su raddeye geldiyse eger bu kadar badire atlatmamıza ragmen fenerr alıcak demektir

0|0
    0|0
  • bu maç konusunda ne zaman yorumları okusam kızlar erkeklerden daha çok yorum yapıyor :D

0|0
    0|0
  • fener

0|0
    0|0
  • fenerbahce pis basacak:)

cinconlari bekliyoruZ

1|0
    0|0
  • sonuna kadar fener İNŞAALLAH.

0|0
    0|0