Evet Galatasaray-Fenerbahçe maçının hakeminden memnun musunuz?

galatasaray-fenerbahçe maçını yöneticek hakemden menunumusunuz? ve maçı sizce kim alır ve nedenn?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ts maçında hakemi gördük.fenerbahçenin yenmesine engel olamadı,o yüzden hakem konusun a takılmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cüneyt Çakır koyu bir fenerbahçe taraftarıdır. GS -BJK maçına verilip bu maçında Fırat Aydınusa verilmesi gerekirdi kanımca..Tamam klasmanı yüksek fifa kokartlı olabilir lakin fenerbahçe lehine çok kez kararlarına şahit oldum ben bu hakemin. Umarın objektif olur.

0|0
    0|0
  • yanlış hakem tercihi o hakem fenerbahçeli, bu maç için en uygun hakem fırat aydınus olurdu

2|0
    0|0
    • fenerbahçeli,galatasaraylı demek dogru değil aslında.. zaten maç nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın bi şekilde hakemlere laf atılıyor.. yok hakem yüzünden vs. yok böle bişey.

• ondan bahsetmiyorum. dogrudur söylediğin yanlış demedim,sadace fenerbahçeli olması adil olmayacagı anlamına gelmez. her hakemin elbetteki içten desteklediği takım vardır,ama sonunda hakemlere bi şekilde kulp uydurulur diyorum

• ben iki takımdanda nefret ederim, cüneyt çakır kaliteli bir hakem ama derbi maçlarında bazen hakem kararına kalmış durumları fenerbahçe lehine verdiğini farkettim

• bellydi çakırın bu maça verilecği zaten türkiyede toğu topu 2 hakem var oda bu maça verldi ancak çakırın manisasporumn sakarya maçında haksız yere maçı iptal edip 3*0 hükmen sayıldğımz maçta sonra benim gözümd hakemlği bitmişti !

0|0
    0|0
  • En iyi hakemi atadılar bence. bu maçın altından da cüneyt çakır kalkardı zaten.

1|1
    0|0
  • galatasaray alır. bu seneki maçlarda sürekli atak yapan sürekli baskı yapan taraf galatasaray. bu maçıda öyle oynarsak kesinlikle alırız. hakemdende memnunum.

0|0
    0|0
  • iyidir iyi bu maça bir tek onun yüreği dayanır zaten

0|0
    0|0
  • evet en iyi hakemımızı verdıler eger bır hakem bu macı kaldırabılıcekse ki cok zor o hakem cüneyt çakırdır ;))

0|0
    0|0
  • GALATASARAYIM ipi göğüsleyecek ;)

1|0
    0|1
  • Farketmez...

0|0
    0|0
  • ulen ztn kac tane hakemımız varda memnun olmayacaz.. en ıyısı şu an cüneyt..

0|0
    0|0
  • barcelona chelsea maçını yöneten birine iyi denilmemesi ne kadar inandırıcı olabilirki

0|0
    1|0
  • Hakem kim la para vereyimde fenerbahçem yensin. Parasıyla değil mi..

0|0
    1|0
    • bugün para karşılığı hakem alan zihniyet yarın para karşılığı kendini de satar inşallah o durumlara da düşmez fenerbahçe..

• Akkıllı on bea. Ne dion sen kendini satmak falan...!

Kızlar Ne Diyor 4

• yarın akşam nasıl yönettiğine bağlı. Galatasaray almalıı onun hakkı

0|1
    0|0
  • Hakem avrupanın en iyi hakemi seçilmiş adil biri zaten bu maçta kesin kırmızı kart çıkar ya melo ya emre eğer caner oynarsa ona. Of kalp dayanmıyor maçı al fenerbahçem al :(

0|1
    2|1
    • armegeddon ? koçum sen en iyisi git ne yap biliyomusun tarihi az araştır. sanırım hayal dünyasından çıkamadın hala? fenerbahçeyi kadıköyde yeneceğinizi sanıyosunuz galiba. bi söylermisin en son galibiyeti ne zaman aldınız kadıköyde? veya bana şunu söyle hani diyosun maç gsnin hakkıydı alsaydı o zaman demekki sizin takım katıksız mal. çünkü o kadar pozisyona girip atamayan takıma tabiri caizse bunu diyolar. bak sn ne yap biliyomusun maç saatinden 2 saat sonra burda ol.

• armegeddonun acısı büyük dokunmayın şabanıma gariptir a dostlar:))

• Çok doğru bir hakem...

Fenerbahçem alıcaktır..

0|0
    1|1
  • hayır memnun değiliz, başkası olsa daha iyi olurdu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...