Erkeklerin daha güçlü olmasının sebebi nedir?

Erkek kardeşim 17 yaşında neredeyse aynı boydayız hatta o benden daha kısa ve zayıf ama bana sarılırken bile canım çok acıyor elimi tutunca falanda öyle çok güçlü maşallah ta benden küçük veled nasıl böyle güçlü oluyor tipede bakınca bebek gibi çakamadım gitti

Erkeklerin daha güçlü olmasının sebebi nedir ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında benim tanıdığım çok güçlü kız arkadaşlarım vardı okulda.bir tanesi kareteci vurduğu yeri hissetmessin bile.Çok erkekleri uçurmuştur.Yalnız benim kuzenim var.O da kardeşiyle sürekli dövüş içerisinde.Kız erkek kardeşini hep alt ediyordu.ama şimdiler pekde gücü yetmiyor.Sanırım erkek olarak birazda yapı gereği kaslı olabiliyoruz.ama kızlar narin olsada bazen dilleriyle keşke dövseler dedirtebiliyorlar.:)))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadınlar narin varlıklar, erkeklerde bil hassa çevik ve kuvvetliler ( en çelimsizi bile ). Kadın ve erkek arasında en büyük fark biyolojik olarak farklı anatomilere sahip olmamız. Kadınların erkeklere göre bağışıklık sistemi de oldukça zayıf, bunun en büyük nedeni ise sizin doğurgan olmanızdan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • teee milyonlarca yıl önceden beridir bütün kas gücü gerektiren şeyleri erkekler yapmış öyle olunca da atalarımız sağolsun biz daha gülüyüz :D

0|0
    0|0
  • goriller 700-800 kilo bile kaldırabilecek kuvvetliler

biz gorile daha cok benziyoruz :)

0|0
    0|0
  • çeneden muzdarip olunca kaslara vurmuş zaar

2|0
    0|0
  • kadın manevi sıkıntılara karşı güçlü yaratılmışken erkek fiziksel olarak güçlü kılınmış.

çokta hakkaniyetli olmuş.

0|0
    0|0
  • hormonlardan başka bişey değil

0|0
    0|0
  • kemiklerimiz sağlam ondan

0|0
    0|0
  • yaradılış ne diyelim :))

0|0
    0|0
  • Kas hacmi daha yüksek genetik olarak.

0|0
    0|0
  • çok mastürbasyon yapıyordur,ondan pazıları genişlemiştir...

0|0
    0|0
  • erkekler body,gymning,fitness çalışıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aklı yetmediği yerde bedenini kullansın diye öyle yaratılmışlar..

1|0
    0|1
    • ben dün bir kankama bir iki teknik gösterdim yıllar önce savunma eğitimi akmıştım burcum daha önce demiştim diz kapağının altında 4 parmak altında kalın kaval kemiği var buna bir vurdum ayağıma bacağıma baktı olum sen ne bağlamışsın diyor açtım bacağımı şaırdım nasıl vurdun bunu dedi bende teknik dedim diz kapağın 4 parmak aşadan vurcaksın rakip ne kar güçlü olursa olsun

• kemıklerı gclu

0|0
    0|0
Yükleniyor...