Sizce ablasına gitmem doğru olur mu?

Arkadaşlar, erkek arkadaşımın ablasının küçük kızı var, ablası gel al yarın sizde kalsın demiş. Beraber gidelim diyor ama ben daha önce ablasıyla tanışmadım. Sizce gitmem saçma mı olur?

Benim için gel falan demedi ablası sonuçta. Tedirgin oldum. Gelmem sen git dedim. Saçmalama dedi. Aşağıda beklerim gelmem dedim. Tamam dedi ama bence oraya gidince zorla çıkarır yukarı. Ablasının benim geleceğimden haberi olmayacağı için evi falan uygun olmaz diyorum. Ne bileyim bir sürü şey var aklımda.

Sizce ne yapayım? Erkek tarafına herşey batar sonuçta, yanlış bişey düşünürler mi? Lütfen yardıımm..

Güncellemeler:
arkadaşlar üzgünüm ama ne tanışmak için bahane ne bazılarının dediği gibi amaç evin boş olması falan değil..

Ablanın geliceğimden haberi var mı dedm. Yok dedi. Haber ver o zaman habersiz gelmem dedim. Nolucak saçmalama. Girmiycez zaten, kapıdan alıp gideriz dedi. Nolursa olsun damdan düşer gibi gelmem dedim. Saçmalama ya ne dicem durduk yere falan. Dedi iyi kendin git o zaman dedim. Tartıştık biraz. Sonra msj attım mutlu ol tamam dedi.
Sonra hadi hazırlamış çocuğu girmiycez eve aşağı indircek dedi. Bozuldum ama bişey demedim. Ben hazırlanıyodum, hadi artık evleri karışık boya falan yapıyolar dayım nerde diye ağlıyomuş, çıkıyorum dedi.

Neyse gittik aldık çocuğu. Sizi bekledim dayı bizde babanem var halam var amcam var falan dedi. Benimki boya falan demişti ama tabi.. Bilmiyorum ya kendimi çok kötü hissettim. Hiç bişey sormadım ona ama belli ki bişeyler olmuş yani.. İşte böyle..
Umay16 ; Sen ne diyosun ya ? altında yazıyo mu benim eksi verdiğimde bilip bilmeden kendi kafandan yorum yapıyosun he ? Hepsine ben eksi verdim diyelim, kaç kez verilmiş birden fazla mı verdim ? Konuşmayın şöyle bilmiş bilmiş, bu kadar kibirli bi insan olma, utanmadan engellemişsin bide. Çok komik güldüm valla.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• eğer ciddi bir ilişkin varsa git derim sen oraya denetlemeye gitmeyeceksin samimi bir tavrın olursa ablası bundan rahatsız olmayacaktır hatta seni inceleme şansını ilk kendisi yakaladığı için gururlanacaktır

not =henüz haber vermemiş olabilir ama gitmeye karar verirsen mutlaka arayıp söyler ablasına

0|1
    0|2
    • Hani beni tanışmak için götürcek olsa bu kadar düşünmem ama şimdi yersiz olucak gibi hissediyorum.

• Ama o boya yapılıyo falan dedi. Ne biliyim bi tuhaflık var. Anlaşılan kabul edilmedim..

• ama ordakiler onun ailesi değilmişki düşünsen ablasının eşinin ailesi seni ilk onların karşısına çıkarmak istememesi doğal

ama bu konnu seni çok rahatsız edecekse içinde şüpheler uyanacaksa ona sor o gün yukarı çıkmak mı istemedin yoksa bana söylemediğin bir şey varmı de

Erkekler Ne Diyor 5

• Ablasının var olduğuna emin misin ya da evde olacağına? :P Ev boş çıkmasın sonra. :P

Ablasının haberi yoksa erkeğin evine gitme derim ben, ki gitmemekle hiç birşey kaybetmezsin. Bir de üstelik 1-2 saat oturmaktan değil gece kalınmaktan falan bahsediliyor. İşkillendim ben. :(

0|0
    1|2
    • Ben de -3'lemişim demişsin yorumun olmuş, Umay16 engellediği için orda yorum yapamıyorum. Sanki herkes ben eksi vermişim gibi bi tutum içinde ama biraz aklı çalışan benimle alakalı olmadığını 3 eksi veremeyeceğimi anlar. O arkadaş anlayamamış. Birileri eminim yorumları bile okumadan can sıkıntısından eksileri basmış olmalı.

• Yok sizi kastetmedim zaten. Evet 3 farklı kişilik eksileri basmış. :) Çokta önemli değil eksilemişim artılamışım. Hatta bazen eksileri almayı gözönüne alma pahasına doğru bildiğimi yazarım.

• Valla fazla kafaya takma, ne güzel git tanış işte. Ama ablasına haber versin, sevgilimle geleceim desin ki ablası mahcup bir duruma düşmesin. Ufaktan kaynaşın aileyle :) iyidir ablalar, bilemedim belkide cadalozdur :))

bu arada erkek tarafına herşey batıyormuymuş, bilmiyordum

1|0
    0|2
    • Haber ver desem amaan boşver der biliyorum. Hem böyle şeylerde çok hassasım, yarın arasa beraber gelicez dese benim kendi kendime içim içimi yer acaba ne dedi belki uygun değilim mi dedi falan diye. Ufff bilmiyorum çok telaş yaptımç

Batma konusuna gelince, Ne biliym hani çok süzerler, gelinler sevilmez, ne yapsa beğenilmez falan öyledir genelde :)

• demek sana da alacak kara küpelerden, maşallah

sen kaleyi içten fethediyorsun, minik prensesin kalbine girmişsin :)

artık devamı gelir ^^

• git git...ya işler ciddi ablası seninle tanışmak istiyor,yada ev boş olacak size fırsat doğacak...

0|0
    1|1
    • hemen hemen hepimize eksi (-) vermişsin.niyeki,senin dediğin gibi mi yazmamız gerekiyordu...biz düşüncemizi söylüyoruz.sen ister kabul et,ister etme...ayrıca buraya yazmakta sana kalmış...yazmazsan da kimsede birşey söylemez...sanırım bizimle dalga geçmişsin...

• Ben de -3'lemişim. Hani yanlış ya da çok sivri bir şey yazsak anlarım bir ölçüde ama şurda normal görüş bildirmenin neresi yanlış anlamadım. Birilerinin ciddi ölçüde kişilik ve kompleks sorunları var sanırım.

• benimkide -2 olmuş...

• git bence zaten büyük bi ihtimalle ablası evde olmıcak:)))

0|0
    1|1
    • için çok fesat. Hayır

• altta bi arkadaş, böyle olması daha iyi tanışmak için gittiğine göre böyle daha sıcak bi ortam oluşur dedi. Hakverdim. Bide böyle bişey var tabi ama senin dediğinde doğru. O şekilde seni götürmek tanıştırmak istiyorum dese daha özel olurdu. En azından haberi var mı diye rahatsızlık duymazdım.

• tanışmak için gitmiyosun zaten sorunda orda çocuğu almaya gidiyosun çocuğu almışken tanışalım havası olucak ortamda bende gitmen taraftarıyım kasmaya gerek yok ama sana özel bi ortam yaratmış olsaydı sende bu kadar sıkıntıya girmezdin.

• Tura !

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• takılma o kadar :) olup gider işte doğal davran evin durumu kötü de olsa sen doğal olursan ablasının hoşuna gider bu

0|0
    0|2
  • Ya hiç gitme ya da direkt gir olaya sohbet et , tanış )) Ablası nasıl birisi önce onu öğren. İllede götüreceğim seni diyorsa, arasın ablasını haber versin ablasına da...

0|0
    0|2
    • Ablasından korkmuyorum aslında. Öyle cadı falan değil diye biliyorum. Ama anası hafiften cadaloz :D Gelmiş mi hemen falan diye konuşmasından korkuyorum arkamdan.

• :D anası cadaloz diyor ya... Daha evlenmeden cadaloz damgasını yapıştırdığına göre vay haline o kadının :D Bence erkek arkadaşın konuşsun. Kız arkadaşımı da getirmeye çalışıyorum ama yalandan utanıyor habersiz olmaz vs.. diyor diye belirtsin:D

• hahah eğer tahmin ettiğim gibi cadalozda benim vay halime :D evet öyle bişeyler demeyi düşünüyorum .d

• güveniorsan gitmelisin canım weya için rahat değilse gitmeyede bilirsin erkek arkadaşınıda açıkca söyle

0|0
    0|1
  • Ablası bile yoktur belki :)) Ben olsam asla güvenmem .. Gitme

0|0
    0|2
    • Benim cevabı kaldırmışlar şuraya gizlensem yazsam olur mu?

... Bence ablası bunu tanımak için plan yapmış !

• Sus !

... Senin yüzünden benide suç ortağı sanacaklar !

• tamam sustum kendim öldürürüm ! .p.p.p

• Ben olsam giderdim :-)

0|0
    0|2
Yükleniyor...