Hamilelik olabilir mi?

Adet gününde sayılır 2 gün gecikmeli olarak ( adet dönemim hep böyleydi 2-3 gün ileri atardı hep ).adet olup ve aynı miktarda,aynı uzunlukta adet olupta ( 4-5gün sürerdi yine 4-5 gün sürdü) . Bu şekilde üstüne görme yaşanmaz dimi ? Adet kanaması yaşayıpta hamile kalanları duymustumda.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Canım ben çocuk gelişimi okuyorum.ve gebelık konularını fılan bılıyorum.Adet le alakası yok hamile kalıp kalmamanın.hamıleyken bıle ılk 2 3 ay adet görüyosun.hemde bu duzenlı olabılıyor.sen eczaneden gebelık testı al. eger tek çizgi çıkarsa hamıle dglsn 2tane çıkarsa hamılesın.hatta gebelık testınden daha onemlı %100 dogru cevap veren kan testi. saglık ocagına git.gebelık kan testı yaptırmak ıstıyorum de kan alıp sonuclara bakıyorlar.hemen tedbirini al ona göre ertesi gun hapı fılan kullan.ertesı gun hapı hamılelıgı önler

0|0
    0|0
    • Bende okumustum bir yerde o yüzden sordum işte sen daha iyi bilirsin gerçi ama :) Normal adet gününde adet yaşanabiliyormus fakat daha kısa sürüyor rengi ve miktarı daha farklı oluyormus yazıyodu. Normal adetten farklıymıs . Bahsettiğin bu olabilir mi

• Şöyle söylim. hamıle olablmen ıcın ılla adet olmaman dıye bıse yok.mesela dıyolar ya adet olmadysan hamılesın dıye. alakası yok. sen benım dedıgımı yap. eczanede pahalı dgl 2 bucuk mılyon.gıt al bak.ama ılışkıye gırdıkten sonra 1 hafta beklemen lazım sonucu alablmen ıcın :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ilişkiye girdiysen hamilesin.

0|0
    0|0
  • Şimdi kesin sen ilişkiye girip, senin içine de boşalmamıştır ve sen buna karşın bu soruyu soruyorsundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle bir şey bekliyor muydunuz yoksa sürpriz mi oldu ? bence sen en iyisi bir sağlık ocağına git hamilelik testi yaptır.

0|0
    0|0
    • Ya ben,m tam olarak sorum; Normal adet zamanında normal bir şekilde adet görüp yinede hamile olunabilir mi? Adet kanama miktarında azalma yoktu yada daha kısa sürme gibi bir durum.

• Sorudan bir şey anlamadım. Normal zamandan 2 gün önce mi adet oldun? :s

0|0
    0|0
    • normal adet zamanımda oldum. Mart ayınında 10 nda olmustum sonra Nisanın 12 sinde oldum.Genel olarakta hep 2 gün geç olurdum.Simdi internette okudumda hamile olupta adet gören varmıs.Normal adetten farklı mı olur diye sormak istedim daha çok

• şüphen varsa test yapsaydın keşke...

• bende de şuan dedıgınden var herkes hamıle olabılırsın dıyor gecen ay tam gordum bu ay azar azar gelıyor doktora gıdıcem

0|0
    0|0
Yükleniyor...