2 hafta dil kursu kaldı. O 2 haftayı finallerle aynı anda mı yoksa finalden sonra 15 gün uzatıp mı yapmalıyım?

2 hafta dil kursu kaldı. o 2 haftayı finallerle aynı andamı yoksa finalden sonra 15 gün uzatıpmı yapmalıyım? normalde 15 gün yaymak daha iyi duruyo ama o 15 günden sonra daha 1 haftada edirneden istanbula gitmem gerekiyo 5 günlük başka bi seminerim var. napmalıyım sizce final haftası bi arada ikisi gider mi ya da verimli olurmu o dönemde dil kursu yoksa 15 gün daha finallerden sonra kalmalımıyım ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Finallerden sonra git.Kafan rahat olur

0|0
    0|0
    • sadece dil kursu kalıcak. başka hiçbi amacım yok edirnede. mangal partisi düzenlemeyi düşünüyorum sınıftakilerle ama gelirlermi sonuçta 4kız bi ben erkek sınıfta. gelmezlerse 15günün bi eğlencesi kalmıcak. edirne sıcağı da çekilirmi ?

• Finallerle birlikte idare etmek çok zor

Kızlar Ne Diyor 2

• finallerden sonrası en mantıklısı

0|0
    0|0
    • herkeste finallerden sonrası diyor. biriside sıkıştır gitsin nolcak bişeycik olmaz desin :D:D:D

• Finallerden sonra uygun olur. Yoksa sıkışabilirsin o dönem içerisinde.

0|0
    0|0
    • aslında programı uydurabilrim pazartesi salı ilk 2 gün sınavına perşembe den pazara kadar boşum çalışırım gerçi çok fazla da 1.5 saatlik dil kursunun günlük hayata etkisi ne olcak dimi ? gene hocalarda biter iş. ama pratikte cok bişey öğrenebilirmiyim işin orası mesele ? bi şekilde uyar program cok sıkmaz yani. ha olursa da tek karım 15 gün erken gitcem burdan o kadar.

• işin o kısmı önemli. o yüzden dil kursu dersine kendimi cok veremeyebilirim aradan 15 günü cebime koysam bile dersten verim cok alamama durumum var dikkat açısından. yoksa bi şekilde program uyar yani. anlayıp anlamama önemli değil salla gitsin koy cebine 15 gün erken bileti git diyosan öyle yapcam ?

• Benim düşüncem aynı. Final sonrası senin için uygun.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...