Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz sizce gerçek olur mu bu saçmalık?

böyle birşey dünya tarihinde bir ilk olur eğer yaşanırsa.bence çok utanç verici bir durum link

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Bunun şaka olduğunu düşünüyorum.Eminim gazetecilerin abartması

0|0
    0|0
    • gerçekmiş herkes bunu konuşuyor.dünya tarihinde bir ilk ve rezillik olur eğer böyle bişey olursa.

Kızlar Ne Diyor 7

• Şundan emin olsunlar ki Fenerbahçe Camiası Büyük bir camiadır. Taraftar herseyın farkındadır.. Galatasaray şampiyon olsa da hiçbir taraftar sahaya inip te birsey yapmaz. İnönü değil orası ya da Avni Aker değil... Aksi olursa da ne bir küfür olacaktır ne yuhalama.. Fenerbahçe taraftarını tanıyamamıslar demek ki.. He korkuları varsa onu bilemem sikorsky değil jet üssüler getırsınler ki daha hızlı uzaklasırlar :) Kaçar gibi şampiyonluk kutlaması da neymıs ;)

0|0
    0|1
  • Yok ya millet galeyana gelsin, maçın reytingi tavan yapsın, bir iki kalp krizi olsun diye hepsi... Hatta okudum ki Biletix çalışanları 'Karaborsa' bilet satıyormuş... Abarttıkça abartacaklar... Bitsin de kurtulalım çok sıkıldım bu Süper Final zımbırtısından...

0|0
    0|0
  • tedbir almakta haklılar bu fenerlilerden herşey beklenir.

0|0
    2|1
  • hahah yok artık

0|0
    0|0
  • Bence ışınlanmayı keşfetsinler:))

0|0
    1|0
  • asparagas

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dankek rekalmı gibi yaa... link

0|0
    0|0
  • ne çok abarttınız sanki bana rangers-celtic maçı :D

0|0
    0|0
  • olursa şaşman oyle seyler fenerın kadıkoyde bıze ne yaptıgını gecmıste unutmayalım onde goturduklerı maclarda bılee...sampıyon oldugumuzda ne yapıcagını dusunemıyorum ama bunca seye ragmen bıle hıc gerek yok lınkdekını yapmaya bız oraya kupamızı almaya gıdıyoruz bır allahın kulu bişi yapamaz...

0|0
    1|0
  • uydurma haber biz şuana kadar kimseden korkmadık bu eziklerden mi korkucaz!

0|0
    1|0
  • skorsky de neymi ye dayagını efendice degilmi sen f 16 da indirsen o sopayı yiyecen aga

2|0
    0|0
  • Tamamen asılsız uydurma yalan haber..Korkunun ecele faydası yok : ) kupayı alacaklarına bu kadar emin olmamaları bence daha mantıklı : )

0|0
    0|0
  • Herhalde gerçek olur böyle magandalar olduğu sürece bu ülkede

0|0
    0|0
  • haber abartı ama hala rakip takımı alkışlamayı öğrenemedik

1|0
    0|0
  • korkaklar

0|0
    0|0
  • Yapay gündem yaratma çabaları.

0|0
    0|0
  • Yöneticilerimiz Neden bu kadar korkuyor ki biz u'A olarak orda olucaz ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...