Kız arkadaşınız size şöyle dese... :)

sevgiliniz size 'ayy şu kadına bayılıyorum taş gibi' dese ve bi fotografını gösterse ne düşünürdünüz beyler :))) sadece merak ediyorum ne yapardınız hele de sevgiliniz kıskanç biriyse :))) ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• kafam iyi olursa "sana çok benziyo"r derim,kafam ayıksa "keşke yanımda sen yerine,o olsaydı" derim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir kızın bir kızı begenmesi ve kıskanması normal tabi. Ama erkegi begenmesi kötü bu durumda. Sevgilim yok ama olacak kişi bunu yapmaz yanımda.Yani bir erkegi begendigini söylemez. kızı da söylemez eger kıskancsa

0|0
    0|0
  • off aynen süper hatun he diyip kalçada fena değilmiş derim ters ters bakarım aşkım lezmi oldun söle derim :D

2|0
    0|0
  • yoldan geçen kızları gösterdiğinde başlarda şaşırıyordum hatta ilkinde dumur oldum ama çabuk atlattım sayılır :)

0|0
    0|0
  • biraz bakta örnek al derim:)

0|0
    0|0
  • bana mı ayarlican derdim (:

1|0
    0|0
  • Bilerek kıskandırırdım "Vuuuuuu ben de çok beğendiimm" falan gibi :) sonra gönlünü alırdım tabi :)

0|1
    0|0
  • Lezbiyen misin ne ayaksın kızım sen derim : )

1|0
    0|0
  • O kadını bırak sen buna bak deyip kendisinin fotoğrafını cebimden çıkartıp "ay şu kadına bayılıyorum taş gibi :) derdim.

0|0
    0|0
  • kadınlar ne cevap bekler sen o kadından daha guzelsin canım demeni herseyiniz oyun cunku

0|0
    0|0
  • bu durumda o kızı kıskançlıktan çatlatmak müstehaktır :)

0|0
    0|0
  • bu kızla 300-500 300-500 kop kop derim

0|0
    0|0
  • hatun hakkaten güzelse güzel derim

0|0
    0|0
  • kıskanç biriyse yol veririm gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3