Evliliklerin azalmasının nedenleri sizce nedir ?

21.Yüzyılda evliliklerin olmamasını ya da daha az olmasını kızlara bağlıyorum. Çünkü erkeklerden beklentileri çok fazla. Malum erkeklerde bunları karşılayacak güç olmayınca yaşanan aşklar da en fazla flört aşamasında kalıyor. Ondan sonra sepeti koluna herkes yoluna. Haksız mıyım ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• teknolojik sebepler aslında. teknoloji insanlarda merak bunun ötesinde de kendi yapısında da bulundurduğu gibi ac gözlülük doyumsuzluk meydana getiriyor. cinsel icerikli filmler , toplu birlesmeler insanlara bir cok yenilik gibi gözüken kirlilikler normalmis gibi isletiliyor.. yapan yapar bunu ben yargılamam ama nedeni sorulduysa cevabımdanda sakınmak istemiyorum..

insanların baskalarında gördükleri pahalı lüks hayatlar hırs ve kisilik züppelikleri. kendilerini olmadıkları gibi göstermeleri,paylasımsızlıkları,bencillikleri..

bosanırım olur biter basar giderim'i ilk aydan ağza almaları. sabırsızlıkları.

kendi yuvalarında ufacık bir sebepten cıkan tartısmayla gözlerini dısarıdaki gercek ya da sahte ama baska insanların hayatlarındaki mutluluklara dikip onlardan bir parca da olsa almaya calısıp kendi ahlaksızlıklarını camur gibi baskalarına bılastırmaya calısmaları..

daha cok var..

0|1
    0|0
    • Güzel bir cevap. En azından bir cinsiyet tarafı tutmadan verdiğin cevap için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• neden isteklerimizi karşılayamayacak güçte olasınızki. çok şey istemiyoruz sizden sevgi, saygı, sadakat, anlayış, önemsenme, ben üstünüm düşüncesine sahip olmasın, her daim arkamda olsun... bunları yapamaz mısınız?

0|1
    0|0
    • Bu saydıkların sadece manevi olanlar. Maddi olanları da say istersen. :)

• Dediğin kadarı çok değil gibi. :)

• değil yani :)

• Cinsel özgürlük

0|0
    0|0
  • sorun kimde bilmiyorum ama toplum olarak en başta negatif bakıyoruz eleştirel oluyoruz her şeye

0|0
    0|0
  • bende erkeklerin ahlak kavramını yozlaştırmasına bağlıyorum ayrıca cesaretsiz ve korkak olmalarına

0|0
    0|0
    • Ahlak kavramını biraz açar mısın? Evlenmeden yaşanılan cinsellikten mi söz ediyorsun ?

• Erkekler yatağa atmaya çalışıyorlar diye kızlar da izin vermesin. Sevgilisine tecavüz edecek hali yok ya ! Cinsellik konusunda en az erkek kadar kızların da suçu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kız bakire ya da değil, erkek bakir ya da değil erkek evlenmeye niyet etti ama kızın beklentilerini karşılayamıyor. Ne yapacak peki ?

• o ortalık malı denen kızların %60 ın iyi niyetlerini kullanıyorlar beklentileri karşılayamıyorsa o zaman 2.kural girer devreye davul bile dengi denginedir çünkü ileride faturalar ödenemediği zaman ortada ne sevgi kalır ne aşk

Erkekler Ne Diyor 3

• star tv de bir program var bir kadın bir erkek avrupa toplumunun yozlaşmış dost hayatı olayını bizim toplumumuza güzel göstermeye çalışıyorlar

0|0
    0|1
    • Tv programlarının da olumsuz etkileri olduğu tartışılmaz bir gerçek tabi. Özellikle dizilere özenti olduk çıktık !

• Hepsinden önce,evlilikte şahıslarını birbirne bağlayan birbirini etkiledikleri en büyük koz cinsellik.Artık böyle bişey kalmadıki,isteyen erkekde kadında 1 hafta içerisinde kendilerini doyurabiliyo bu konuda.E durum böyle oluncada evliliğe ihtiyaç duymuyo kimse,dost hayatı veya evleniriz vaatleriyle oylanan insanlar doluşuyo memlekette.

0|0
    0|0
  • guvensizlik, fedekarliktan kacinma ve mukemmeli bulacagina inanma

hepsi insanda dogru kisi bu mu suphesini zihinlere yerlestiriyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...