Bir söz var benim için çok anlamlı sizin de yaşadığınız oluyor mu acaba bunu?

Benim hayatımda çok sık yaşadığım bir söz var dejavu şeklinde ''Bir kimseyi çok sevme ki birgün en kötü düşmanın olur,bir kimseden çok nefret etme ki birgün en sevdiğin insan olur'' diye bu söz hakkında ne düşünüosunuz sizinde hayatınızda yaşadığınız oluo mu bu sözü :DDDD

Güncellemeler:
Bu sözü özel hayatım da da iş hayatım da da defalarca yaşadım ve hala yaşıorum işyerinde önceden beni tanımadan tavır alan bir insan tanıdıktan sonra en çok muhabbet ettiğim insan oluverior mesela yada tam tersi çok değer verdiğim bir insanla aramız açılabilio bazen :DD

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• cümlenin ilk yarısı evet

0|1
    0|0
  • elbette katılıyorum :)

0|1
    0|0
  • Evet yaşadığım oldu..

0|1
    0|0
  • oldu ikisi de üstelik aynı kişide ama artık bizi özetleyen söz şu

ne ben sana kızarım,

ne de zatın zahmet edip bana küssün

artık seninle biz,

düşman bile değiliz"

0|1
    0|0
  • hiçbir iyilik cezasız kalmaz bebeğim.

0|1
    0|0
    • İntikam soğuk yenen bir yemektir repliğinide ekleseydin senden korktum valla :D

• şunu dinle.

birgün hz aliye biri gelip der ki "falanca adam seni öldürecekmiş".o da bir süre düşündükten sonra "yok,o beni öldürmez" der emin bir şekilde. "neden" diye sorduklarında "ben ona hiç iyilik yapmadım ki beni neden öldürsün" der.

bunu da anlamadıysan başka sözüm yok.

• Anladım :DDerin bir söz bu söz zaten Mevlana hz. nin sözüymüş çok önce bir takvim yaprağında gördüm ve beni etkiledi yanii ben sürekli yaşıorum bu sözü dedim:DD

• Çok doğru bi söz ben yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet bende de 2. yarısı mevcut..

0|1
    0|0
Yükleniyor...