Cevap vermedim diye engellemiş olabilir mi?

gecen cuma gecesi faceden eski sevgilim mesaj atmıştı

yeni sevgilisi tarafından terkedilmiş sanırım ve bana yaptığı once şeyden verdiği acıdan sonra şöyle yazabilmiş.ne yüzle yazabilidiyse artık.

..

''hakkımda beddua ettin mi bilmiyorum.. fakat ettiysen gözün aydın tuutu bedduan.. teşekkür ederim.. sağol.. gözün arkada kalmasın mutlu olabilirsin artık.. AH'ın tuutu.. gözün aydın..''

..

bende en doğru olanı yaptım ve bu mesaja cevap vermedim. şimdi baktım ki arkadaş listemde zaten yoktu ben silmiştim aylar önce ancak beni faceden engellemiş sizce neden aylar sonra böyle bişey yapmış olabilir?cevap vermedim diye olabilir mi

Güncellemeler:
tesadüfen facede duvarımı düzenlerken farkettim. engeli kaldırmış. amacı belli oldu dikkatimi çekmeye çalışmış olmalı.

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Cevap vermemişsin kanka. bu ona koymuş :D

1|0
    0|0
    • 3 ay önce silmiştim ben onu o zamandan beri ne engel attı ne bişey. Bu mesajına cevap yazmayınca beni günler sonra engellemiş

• çekemiyor seni panpa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Seninle tekrar muhabbet kurmak için yapılmış bir eylem olabilir. Zaten ayrılmışsınız, faceden de silmişsin, ne gereği var ki sana bu şekil mesaj gönderebiliyor. Sen en doğrusunu yapmışsın, onu tınlamadığın için seni engellemis.

0|0
    0|0
    • hangi yüzle gönderebiliyor bende anlamış değilim.ne cevap almayı umut etti ki. kesin dediğiniz gibi cevap alamadı diye engeledi.

• yok başarılı olamadı:) ne mesajına nede bu davranışına somut bir tepki göstermedim. Göstermemde

• Hadi be:) o zaman süründürmeye devam:)

• aklını karıştırmasına müsade etme.kendi adına cevap vermemekle en iyisini yapmışsın.

eski erkek arkadaşına '' kader diyemezsin sen kendin ettin'' ve '' artık mum yakta ara'' şarkılarını da dinlemesini tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • ne fark eder bitmiş işte

0|0
    0|0
  • Senin dikkatini mesajla çekmediği icin bu yola başvurmuş olabilir

0|0
    0|0
    • olabilir çok şaşırmıştır zaten benden cevap alamayışına

Kızlar Ne Diyor 6

• Ona uyma! Iyi yapmissin! Birde utanmadan sana birseyler yaziyor...

Cevap vermedin diye engellemis olabilir EVET... Belki de sinirden?

Ama bosver onu...

0|0
    0|0
  • hiç kafana takma belliki bir şeyler zoruna gitmiş.

0|0
    0|0
  • senden ıstedıgı cevabı alamamak dokunmustur..

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. ne bekliyordu ki onca yaşattığı acıdan sonra

• aynen kesin beklemiştir.aklınca yaşadıklarınedena beni sorumlu tutuyordur. ona gecen hiçbir hakkımı helal etmedim etmiycemde

• katılyıorum..

• canım sen bole uzaktan bakınca kurkcu dukkanını andırosan kafası karısmıs olabılır :)

0|0
    0|0
  • Bence senden nefret ediyor, mutsuzluğuna neden olarak seni görüyor.

0|0
    0|0
    • benim mutsuluğuma asıl sebep olan o bahane arıyor işte.

• muhabett kurmaya çalışıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...