Arabada zorla kızın elini tuttum...

kızı bardan tavlamıştım. ilk başta her şey çok iyiydi. no'sunu aldım. facebooka ekledim. birkaç gün sonra buluştuk. biraz uyuz bir kızdı ama güzel bir muhabbet oldu.

o akşam evine bırakayım dedim. arabada giderken kızın elini tuttum. flört sürecini hızlandırmak istedim. başka bir gün konuştuk kız, hoşuma gitmedi dedi.

sonra birine aşığım fasa fiso yumurtladı bir şeyler. ben de sıkıldım. kestim konuşmayı.

elini tutmam doğru değildi. fakat karşıdaki kişiden hoşlandıysanız bu olaydan sonra karşınızdaki erkeği direkt siler misiniz?!

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• aynen hacı silinecek birşey yaptın. Kız senin geleceğini kötü gördü bugün el yarın yürü ya kulum yürü olayını sezdi. Yavaş ve kibar yaklaş bir dahakine ürkütme kızları gitti emek :)

0|1
    1|0
    • ah kardeşim. içim yanıyo içimmm :))

Kızlar Ne Diyor 5

• seninde hatan olabılır kızın da bahanesi olablır ;)

0|0
    0|0
  • Hareketten gerçekten rahatsız olduysa , direkt siler evet.

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim.

• kız abartmıs bnce haklısın sn :)

hoslanıyorsa sevıyorsa dokunmalı ınsan bırbırıne..

0|0
    0|0
    • şimdi itiraf edeyim. herhangi bir sevgi olayı yoktu. hafif bir hoşlanma oldu. fakat kızın iş, okul filan durumları çok karışıktı. belki de ondandır.sırf elini tutuk diye böyle oluyorsa pembe otobüs gelsin diyorum ben.

• ya evet zaten mendeburun tekiydi :))

• daha birsey olmadan elimi tutarsa gecirirdim suratina.. kiz yine birsey yapmamis dua et ;)

0|0
    0|0
    • ohoo barda tanımadığım kızı boynundan öptüm dayak yemedim. bunda da dayak yersek olmaz yaniii :))

• senin gibiler yüzünden soğudum bütün erkeklerden

0|0
    0|0
    • abartma!

• yetiş ya ali :) kıl'dan nefret ediyorum napim

• tek derdin kıl olsun canım. alexandrite diye bir şey var. bkz: özcan deniz :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kacinci bulusmaya kadar tik olmamis, bundan sonra da tinlamaz bahane yarattigi zamandaki gibi seninle alakasini keser.

0|0
    0|0
Yükleniyor...