En yakın kız arkadaşınız çocuğun tarafında yani onu destekliyor. Sizin düşünceleriniz ne olurdu?

Bayan arkadaşlara bu sorum.

Üni.'de aynı sınıfda okuduğunuz bir çocukla ilk başlarda çok iyidiniz.Çocuk size karşı çok kibar,nazik.Bir yaranız olduğunda size sormadan gidip yara kremi alıyor.Sizi sizin kadar düşünüyor sizi üzmiyeceğini aldatmayacağını bildiğiniz.Bu çocuk size aşık oluyor ve yüzünüze tam olarak olmasada manalı bir şekilde bunu dile getiriyor ve aranız açılıyor.1 ay boyunca küs gibi duruyorsunuz birbirinize karşı eskisi gibi değilsiniz.En yakın kız arkadaşıınız çocuğun tarafında yani onu destekliyor.

Sizin düşünceleriniz ne olurdu ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• bunu en iyi sen anlarsın kızın sende gonlu varsa naz yapıyodur baksana en yakın arkdsı bile senin yanındaysa ? yada senden gercekten hoslanmıyo bagını kesmıs de olabilir. bence burda onemli olan hoslandgn kızla yakın arkadasının tutumu? onların arası iyimi

0|0
    0|0
    • Evet aralarından su sızmıyor desem yeridir.

• hımm o zman en yakın arkdsını sıkıstır bakalım :) gonlu varmıymıs sende.. naz yapıyo galiba

Kızlar Ne Diyor 7

• kızın istememesi için sebep ne?

0|0
    0|0
  • silerim o insanı hayatmdan..benm ıstemedgm hoslanmadgm bi insanın etrafnda dolasıp desteklıosa yolu acık olsn ..dokunur elbet

0|0
    0|0
  • bir şans vermeyi düşünürdüm şahsen.

0|0
    0|0
  • öncellıkle benım duygularım önemlı olur bu kişiye ne hissedıyorum hisettmıyorum basklarının konusması bos o yuzden

0|0
    0|0
  • kötü ya

0|0
    0|0
  • kız arkadasım kosteklık yapıyorsa ben sıleım onu

0|0
    0|0
  • sevmedim mi olmaz birşey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0