Siz olsaydınız ? İntikam mı yoksa vicdan mı?

Arkadaşlar sizin duygularınızla oynayan, size çok acılar çektiren, sizi defalarca ağlatan, sağ gösterip sol vuran, arkanızdan kuyunuzu kazan, arkanızdan konuşan, biri çok zor durumda ölüm kalım felan ve sizden yardım istese (Mesela eğer bir kız ise, bir grup erkek tarafından saldırıya uğrasa ırzına falan geçilmeye kalkılsa, erkekse maddi manevide olabilir çünkü kızların erkekleri kaba kuvvetle kurtarabilecekleri bir olay bulamıyorum.) siz ne yapardınız ?

NOT : Ben şahsen bir tekmede ben atar gözlerinin içine bakarak birkaç cümle söyler oracıkta ölüme terk ederdim.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• notuna göre cevap veriyorum ben senin yaptığını yapmazdım ona yardım ederdim çünkü yardım etmezsem ondan bir farkımın kalmadığını düşünürdüm en başta insanım ben ne olursa olsun canıma kastetmediği sürece de insanlık ne gerektirirse onu yapardım

0|0
    0|0

• Ondan bir farkın kalmadı derken aynı durumda sen olsan o dönüp bakmaz bile, fazla iyi kalpli olursan ezilirsin onun için yeri gelince acımasız olmak gerekli.

• Anlaşıldı seni ikna edemeyeceğim :) kişisel görüşün deyip ben aradan çekiliyorum, yorumların için teşekkürler.

• sağol ilgin için :) ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ''keskin sirke küpüne zarar'' hissizleşirdim tabiki,yakın arkadas olurdu herhngibiri

0|0
    0|0
  • Ne kadar acı çektirse de o bir insan.

0|0
    0|0
  • düşene bi tekme de ben atmam. İnsanlık bende kalsın derim yardım ederim.

0|0
    0|0
  • o hayvan diye bende hayvan olmak zorunda mıyım .. onun için değilde insanlık içni yapardım.

0|0
    0|0

• Peki şöyle sorayım sen tüm gerçekleri öğrendin o anki duygu, çektiğin acılar falan, maddi, zarar olsa hiç takmam beni dövse dövdürtse yine tamam ama duygularla oynanırsa ihanet ederse ki ona acıların en büyüğünü elimde olursa yaşatırım öldürmem çünkü ona bu iyiliği yapmam önce acı çektirir en sevdiklerini öldürür sonra onuda yavaş yavaş öldürürüm can çekişkmesini izlerim biraz canice oldu sanırım ama yaşadığım olaylardan olsa gerek :)

• sanmam kimseyi acı çekecek kadar kendimi kaptırmadım bağlanmayın o zaman körü körüne o olmadan yaşayamam demeyin . Can yücel moduna soktunuz beni :D

• Doğru diyorsun körüne bağlanırsan, gece yatmadan önce rüyanda görmek için dua eder onun için defalarca hıçkırıkara boğularak ağlarsan tüm bu olaylardan o karşında senin gözünün içine bakarak bir başka erkekle gülerek konuşursa o zaman ben insan kalıcam öylemi dediğim şeyleri fırsatım olsa harfiyen uygulardım .

• başka kapıya derim.insanlık öldü.Cenaze namazımıza beklerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onun için olmasa bile kendi adamlığım için yardımımı eder, çeker giderdim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...