Size sebepsiz yere sağlam bir yumruk çaksaydım ne yapardınız?

Size sebepsiz yere sağlam bir yumruk çaksaydım ne yapardınız? Bence bişey yapmaya kalkarsanız bir daha dayak yerdiniz. Sizce?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi gerçekçi olalalım.Bu işler o filimlerdeki gibi olmuyor.Filimlerde millet kaç tane yumruk yiyor bakmışın hemen ayakta.Böyle bir darbe yapılsa eminim baya yerlerde sürünürdüm ve ya belkide bayılmıştım ama bayılmamışsam ayağından ısırırdım.Yerdeyimya illaki bir hamle yapardım :).

0|0
    0|0
    • Ayaklarım ya pis kokuyorsa :D

• Ayakların pis kokusunumu alamamki yumruktan sonra.Zahten yerdeyim kafam dönüyor olur ısırmaya çalışırım en azından.
      Teşekkür ederim en iyi cevap için.

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin bana çaktığından daha sağlamını ben sana çakardım.
    Zamanında çok erkek dövmüşlüğüm, hatta rahatsız ettiği için bıçaklamışlığım bile vardır. Ayağını denk al.

0|0
    0|0
  • seni karakola aldırırım sağlam bir sopa yemen için gerekli ayarlamaları yaparım, orada sopayı yedikçe yalvarırsın, eğer sağ kalırsan, mahkemenin vereceği cezayı yiyip yaşamaya devam edebilirsin, artık nerende ne hasar kalır bilemem

0|0
    0|0
    • Sen ayağa kalkabilirsen yaparsın bunları :D

• soruyu, cevaplarımı, yorumları okuyanlar kimin g.zekalı olduğunu anlar , dert etmiyorum, ikimizi kıyasladıklarında benim g.zekalı olduğumu düşünüyorsa insanlar ok kabul, yapacak birşey yok

• Seni küçük beyinli :D

• Bana sağlam yumruk çakabilecek herif anasının karnından doğmadı, çok hemcinsimi dövmüşlüğüm var; her an erkeklere başlayabilirim lan.

0|0
    0|0
  • bende sana sağlam bir yumruk çakardım. ödeşirdik. lgkhlhkj

0|0
    0|0
  • kanka sıçtık lan derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu ne egodur ya sen beni dövemezsin :D profil resmimden anla işte profestonel dövüşçüyüm mma boks judo ne istersen var seni yere indirirdim o yumruktan sonra çat kolun ben de kırardım yürek mi yedin sen? ;)

0|1
    0|0
  • Valla kardesim sen mi dyak yersin ben mi bilmem ama birimiz hastanelik olana kadar ya doverim ya dayak yerim ama yine vururum!(: yk oyle vurup ozur dile
    K hayirdir?(((:

0|0
    0|0
  • annemi çağrırdım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...