Acil yardımlarınızı bekliyorum?

Sürekli kilo vermek istediğimi söylüyorum ama nedense bir türlü o noktaya gelemiyorum, sabah başlasam diyete akşamına mutlaka bozacak bir şeyler yiyorum zaten öyle sıkı bir diyet yapmayı düşünmüyorum. yaz geldi çattı artık beni görenler sürekli kilo almışsın diyorlar ki haklılar maalesef. pilates için bütün gerekli malzemeleri aldım, yürüyüşe başlıyorum iki gün yapsam üçüncü gün iptal. hep bir bahane bulup duruyorum.. ne yapmalıyım.. vermek istediğim 5 kilo, acil yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz before/after videoları seyret daha sonra benim onlardan ne eksiğim var de. Benim de 33 kilo fazlam vardı.19 u gitti.14 kaldı.İstedikten sonra her şey olur.Pişman olma duygusundan nefret ederim.Hayatımda 1 kere diyete başladım.Bıraktığımda ise ömrüm boyunca bir daha yapmayacağım.Bu işe başlarsan sonunu getirmelisin.Bir hedef koy 1 ay de.1 ay düzenli besleneceğim, sporumu yapacağım de.Ve şunu unutma 1 ay kısa bir zamandır.1 ay sonra başaramadığını farzet ve 1 ayın sonunda eğer bu 1 ayı tamamlasaydım şimdi ben neredeydim? Aslında yapabilirmişim neden yapmadım ki? Dememek için başla ve bitir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Merhaba
    İyi tasarlanmış bir ağrılık antrenmanı + beslenme programı kombinasyonuyla ve en onemlisi disiplinli şekilde çalışırsanız istediğiniz kiloya inebilirsiniz. Pilatesin kayda değer bir etkisi olmaz.
    Hem ağrılık çalışacağınız için normal bir insandan daha fazla yiyerek kilo vermeniz mümkün.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Kendini bir programa bağlı tutma.. Yediklerinin kalori hesabını yap, günde 1500 kaloriden fazla almadığın sürece zayıflarsın rahatlıkla.. Öğlen tatlı yediysen kalorisine bak akşam ona göre az kalorili bir şeylerle dengele...

1|0
    0|0
  • bende karar verdim 25 kilo eksigim var deli gibi yiyorum tatlısıydı kuruyemişiydi abur cuburu salam sucuk kaşar ne gelirse inş ikimizde başarılı oluruz :D

0|0
    0|0
    • Senin vücudun o dediklerinle kilo almaz :D

• sen öyle san ben klori miktarını hesapladım 25 kilo alıyım varya acayip yakışıklı bişey olacam :P şimdi avurtlar filan göcük duruyor yüzüm sönük duruyor :D

• kaslan, zayıflarsın, ve kilo alman çok zorlaşır tekrar.

0|0
    0|0
  • Maymun iştahlımısın sen
    Yapmak istediklerin yarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yürüyüş yap zayıflarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...