Kapat

Galatasaray Derbilere Dahamı Çok Motive Oluyor?

Bu sene en çok derbi kazanan takım Galatasaray oldu Fenerbahçeyle bu sezon 3 kez karşılaşan Galatasaray bu maçın 2 sini kazanıp birini kaybetti Beşiktaş ve Trabzonsporu 2 maçtada mağlup etmeyi başardı Fenerbahçe ise bu sene Trabzon (Hükmen) ve Galatasaray maçı olmak üzere 2 derbi kazandı Beşiktaş ve Trabzonun derbi galibiyetleri ise yok sizce Galatasaray bu sene derbilere dahamı çok motive oldu

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin hukmenini yazmissinda sizinde Beşiktaş maci hükmen bitti.Diğer Beşiktaş macinda ise pozisyon dahi bulamadan danynin hediye penaltisiyla 3 puan alindi.
    Ayrıca sezonun en fazla seçilecek maci belki de Real Madrid maclariydi ama takimin ruhsuz oynadigi ve toplamda 10 gölün yenildiği diger taraftan ise Turkiye kupasindaki zayıf takimlara karsi ust uste galibiyet alindigi bir sezonda mac seçilme olayi yoktur

1|0
    0|1
    • GS ztn 2-1 öndeydi son dakikada oyun durdu buna hükmen emek kendini kandırmaktan öte geçmez ;)

• Hadi en kötü beraberlik olsun oda olmaıda senimi kırcam :) Resmiyette gçtiğini bende biliyorum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• derbi derken hangi derbi yahu 10 puan gerideki takımla oynanan maç derbi mi sayılıyor :)

0|3
    0|0
  • 2. Yarıda bir kaç deplasman maçı kazansak rahat Şampiyon olurduk Galatasaray önemli maçlarda her zaman yapması gerekeni yapar

0|0
    0|0
  • Doru tespit GS li oyuncular bu sezon malesef maç seçti yoksa şampiyon olurduk ztn ;)

0|0
    0|0
    • 1 fark her zaman kapanabilir.ben maç devam etse kesin gol atardık demiyorum zaten ama ihtimal vardı ve bunun adı resmiyette hükmen diye geçer

• bir fener derbisine adam gibi cıkamıyoz

0|1
    0|0
  • bu sene şampiyonluğun kaçmasındaki tek sebep bu.

futbolcular maç seçiyor.

0|2
    0|0
  • Evet büyük maçlara daha çok motive oluyor futbolcular ama bu iyi bir şey değil aslında.Maç seçiyorlar yani.

0|1
    0|0
  • evet aynen öyle

0|0
    0|0
  • iyi bir analizdi tebrik ederim :) bencede öyle olmuş anlattıklarına göre

0|0
    0|0
  • büyük takım nede olsa ligin kralı devi dünyaca ünlü tek futbol klübümüzden bahsediyoruz olsun o kadar...:D

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin cevaplamışsın ya zaten demek ki öyle?

0|0
    0|0
  • N.K.G.S.V.A.S

0|1
    0|1
Yükleniyor...