Kapat

Futbolculara verilen en büyük ceza...

fener bjk maçı cezalı oldukları içn sadece bayan ve çocuklara açıktı bizde gidelim dedik ilk defa gittim gitmez olaydımm allahım o çirtlak sesler inşnin kulağını tırmalıyor resmen binlerce kadın aynı anda farklı marşlar soluo allah kimseyi böle ceza vermesin futbolculara acıdım resmen :) sorum erkekler futbnolcuların yerinde siz olsanız ne yapardınız mesela benim durduğum bölümde alexe küfr ediolardı bi bayaneden küfürlü tezahürat duysanız moraliniz düşermiydi yani ne hissederdinz

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Ben televizyon karşısından sinir oluyorum o seslere doğru dürüst marş yok birşey yok sadece cırtlak ses :D

Ayrıca alex ne yapıcak ki dönüp küfür etse bayana yakışmamış küfür ama alexe hiç yakışmadı profesyonelliğini korumalıydı derler.

işte bu da fanatik bayanın fotoğrafı:D

link

1|0
    0|0
    • bu kdın hıc bısı tezahuratları duyman lazımdı bn utandım onlar bagırırken

• onlar kadın deıl kı :) bna gore 2 cınsıyet arasında kalmıs bı ınsan cınsellık olarak algılasın kımse ama erkeklık hormonları agır basıodur kesn kadın dedıgın oturup kalkmasını bılcek konusmadan once 2 kere dusuncek bna bole ogrettıler bn boyle gordumm :) ama yerı geldıgınde kufur etmedende soledıklerıyle beynınde cokuntuler olusturabılır :)(ne demek ıstedı bu kız bna kotu bısı dedı ama anlayamadım bn sen anladım mı oglumm )

• Aynen bir kızın oturup kalkmasını bilmesi gerçekten çok önemlidir. Aynı şey erkek içinde geçerlidir ama bayanda daha hoş durmaktadır. Küfür yerine sağlam kapak denilen tarzda verilen daha çok oturur adamın içine haklısın.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Türk futbolunun geldiği nokta işte.. Evet fazlasıyla sinir bozucu o ciyak ciyak sesler.

1|0
    0|0
  • beşiktaş fener macını tv den izledim. arkadaş hiç çekilmiyor. tiz ses ya. bi de 90 dakika susmadı mübarek. bunun takımla alakası da yok. koy galatasaray taraftarını fenerbahçe taraftarını aynı. zaten kadın dediğin çene makinesi. yedirme içirme durmadan konuşsun... bahane oldu yani konuşmaya...:D

bu arada soruna baya bi güldüm:D

1|0
    0|1
    • :D hem cınslerım olabılırler ama cok cırtlaklar aslında bakarsan ıyı yanıda var bız 3 arkadas gıttık bırı fenerlı bırı cımbomluydu benim zorumla geldıler buna emın kı farklı takımı tutan bı cok kız yanyanaydı erkeklerın bole bı durumda yanyana oldugunu dusunursek kan cıkar maazallah :D

• kadınların olaya erkekler gibi bakmaması güzel bişey aslında. erkeklerin tutkusu başka. o maçta fenerli ve beşiktaşlı iki erkek yanyana gelsin mutlaka tatsızlık çıkar. düşün ben bile tv izlerken amcaoğlum beşiktaşlıydı küçüklüğüm geçti adamla. onunla bile sürtüştük:D:D

• o yuzden taraftar ıstıyoruz holıgan deıl aslında tarahtarlıgı layıkıyla yerıne getırseler tadından yenmez valla

• Bnce herkes kendi işine odaklasn tribün işi erkek işi o ses pskilojik adına hiçç çeklmez ;)

1|0
    0|0
  • o gün sakatlık bahanesiyle maça çıkmazdım, o ses çekilmez :D

1|0
    0|0
  • Tv'den bile tahammül edilemiyor. Türk futbolu bitti

1|0
    0|0
  • maçı izlerken bile kulaklarım mahvoldu orda olmak daha bi sinir bozucu olmalı.

1|0
    0|0
  • resmen adamlara iskence yani

1|0
    0|0
  • ısımı yapıyorum herkesın efendı olmasını bekleyemem kii...futbolcu olsam..duymaz gelırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kurstan İngilizce hocam "ne güzel kadınlar maç izliyor" dediğinde "takım cezalı" diye cevap vermiştim. Alık alık suratıma bakmıştı :D

1|0
    0|0
  • kulak vermezler duymamazlıktan gelirler heralde ama o seside duymamak mümkün değil :)

1|0
    0|0
  • Valla dişi kanaryalarda böyle bir problem yok herkes tek bir ağızdan aynı seyleri söylüor. zaten bu uygulama kalktı.

0|0
    2|2
Yükleniyor...