Romantik bir erkek düşünün duygularını şiirle ifade ediyor, sizce sıkıcı bir erkek midir ?

Romantik bir erkek (kadın) düşünün duygularını şiirle ifade eden,boğa burcunun bütün özelliklerini harfiyen taşıyan biri sizce sıkıcı bir erkekmidir ?

• Evet
    73% (11)67% (4)71% (15)Oy Ver
  • Hayır
    27% (4)33% (2)29% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ACABA SORUYU ŞU ŞEKİLDE SORSAYDIM

Birde şu açıdan bakalım olaya romantik değil tam tersi öküz veya odun diye tabir edilen bir erkek yada kadın olsa duygularını ifade etmek şöyle dursun senın ne hissettiğini sen kağıda yazıp ona okuyunca anlayan bir erkek yada kadın olsa o zaman sıkıcı bir erkek yada kadın olurmuydu ?

1|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• erkek dediğin suskun olmalı gözleriyle konuşmalı, kibar olmalı ve de vicdanlı.. çalışkan ve artislikte işi gücü olmayan coool olmalı bence. şiir okuyan veya sürekli duygusal muhabbetlere giren erkek çok itici. erkek başbaşayken güzel konuşmalı kadın konuşmak istediğinde dinlemeli ve sanırım bütün hemcinslerim aynı şeyi düşünüyordur

sürekli şiir okuyup güya romantık takılan ama kadın konuşunca başım ağrıdı diyen ya da dinlemeyen erkek bence en kötü erkektir...

0|0
    0|0
    • herşey iyi güzel ama şu cool dan kurtuln ln artk yeter be krdşm bunuda dilimize soktunuz en snn da ha cool nedir ya sn ingilizmsn atlamak istemiyrm ama elmde değl

• haklısın arkadaşım o an aklıma cool geldi ama onun yerine olgun aklı başında gözlemci ve de insan ilişkilerinde tecrübeli demeliydim :)

• tamam güzelde her zaman olmasın bayar

0|0
    0|0
  • Şiir yazan erkek bana göre her zaman sıkıcıdır.Şiir yazan insan sıkıcıdır :) Ne öyle allah aşkına yanımda cemal süreya taşır gibi.Azıcık odun olsun erkekliğin hakkını versin :)

0|0
    0|0
  • bence ses tonuyla alakalı bir durum bir yılmaz erdoğan kadar buhulu bir sese sahipse mest olurumm:))

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • utancımdan yerın dıbıne gırerım ama boğa burcu boyledır,bı boğayla daha denk gelırsem alıskınım yanı acıkcası:)

0|0
    0|0
  • bnce sıkıcıdır

0|0
    0|0
    • siz ne anlarsınız şiirden... size böyle sevgiyle davranmak hata...uyuz oluyorum böylelerine

• hayır ama sürekli yazmasını istemem yapmacık olur o zaman

0|0
    0|0
  • hayır tabikide sıkıcı değildir. şiir okumak güzel şeydir bide o şiirleri kendisi yazıyosa off.

0|0
    0|0
  • Evet sıkıcı

0|0
    0|0
    • siz ne anlarsınız şiirden... size böyle sevgiyle davranmak hata...uyuz oluyorum böylelerine

• Sıkıcı bir erkekdir

0|0
    0|0

• siirle pek aram yok..

0|0
    0|0
  • Ben sıkılırım o ne öyle ya

0|0
    0|0
    • hani bir damla olur yaprak üstüne ve o gözler gözlerin hani çağırır :)

• Evet.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Romantik lmak güzel bir şey de,sürekli olmaz,göstermen gerektiğinde romantikliğini yerinde zamanında oldu mu deme gitsin,

1|0
    0|0
  • Boğanın özelliklerini bilemem de şiir yazan bir romantik yerine göre güzel olurdu. Ama çok da duygusala bağlamasın, şiir dışı romantizm de olsun, sürrealizm de (ne neyse artık)

0|0
    0|0
    • siir miir bunaltir be (:

• yok ben öküzüm zaten :)

sevgilim yazsaydı da şiirden anlamadığım için daha öküz bir görüntü olurdu. Şükür öyle yeteneklerim yok :))) Beni de bunaltır, anlamadığım için

• saçmalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...