Bu davranışlarımın sebebi stres mi?

Cumertesi günü üniversite sınavım var. Zamanında yeterince calıstıgımı düşünüyorum. Ailem de, ders aldıgım hoca da sınava hazır oldugumu düşünüyor. Ben hazır hissetmyiorm. Yetersiz görüyorum kendimi. Çok stresliyim. Cok korkuyorum.

Hele bu sabah.. Sabah uyandım keyfim gayet yerinde. Fakat ablam odayı biraz dagıttı diye aglamaya basladım. Elle tutulur bir sebep yokken kaç saattir zırıl zırıl aglıyorum. Evdeki herkesi tersliyorum. Cok sinirlerim bozuldu. Yüzümden düşen bin parça.. Sizce bunun sebebi sınav stresi mi ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle olmalıdır ve çokda doğaldır,sabırlı ol o sınavda elinden gelenin en iyisini yapacaksın bunu söyle kendine,ucunda aslaaaaaaaa ölüm yok..

0|0
    0|0
    • ölüm yok ama 1sene daha essek gibi calısmak var. :(

• kardeşim düşünme böyle ya kesin olucak bu sene.olmadı biraz standartlarını düşürüp puanı düşük bir üniversiteye gidersin ama benim tavsiyem bölüm için git sakın iyi bir üniversite olsun ama saçma bir bölüme gitme...KAZANACAKSIN BANA GÜVEN

• İnsallah ya.İnsallah

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok büyütüp kafana takma. Kendini sıkma yani zorlama bedensel olarakda ruhsal olarakda rahat ol. Ve kesinlikle kendine güven. Yapabileceğine inan.

0|0
    0|0
  • özgüven şart. görmen gerekir bilgini inan kendine elinden geleni yap sonra s** et yaşamaya devam et. ygs de böyle yaptım ve devam ediyorum<3

0|0
    0|0
    • ygs puanın kac? Cok calıstın mı?

• çalışanın emeği boşa gitmez. belki bu snavda olmasa da hayatında sana bi yerde + sı olur mutlaka bunu unutma hayırlısını iste yerter

• aynen.her gece hayırlısı olsun diye dua ediyorum. Allah eziyetimi bosa cıkarmaz umarım.

• gayet normal şimdi cefa üni.de sefa. İlk sınav puanını öğrenebilir miyim merak etTim

0|0
    0|0
    • YGSye girmedim. Yabancı uyruklı oldugum icin Yöse gircegm

• sıcakta çok da çekme kafa yapar dikkat

• :) nutella zarar vermez bana

• başka sebepleri de vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen sinava hangi motivasyonla girersen sinavin oyle gecer.. Kendine inan en yüksek hedefi belirle ve ona ulasmaya calisacagim deme ulastim de bu daima ise yarar.. Kendimden biliryorum sinif birincisi olcam bu sinavda dedim inanarak girdim ve gercekten oyle oldu faka rn son girdigim sinavda kesin kotu gecer hic birsey yapamam dedim ve yapamadm sinav cok basitti ama... Hrrsey sana bagli senin elinde sadece guven kendine calismamis olsan neyse yapamazsn belki derdim ama bu kadar kisi sana inanip guvenirken senin kendine inanmaman biraz üzücü...

0|0
    0|0
    • işte insanların büyüttügünü düsünüyorum. ben kendimi biliyorm.cok yüksek yapamam. onca insanın inancını güvenini bosa cıkaracagım. bundan cok korkuyorum

• Ozaman onlara soyle ben kendime guvenmedikce siz umutlanmayin de ki hayal kirikligina ugramasinlar...

• söylüyorum. degisen bir sey yok. sen kendine güvenmiyorsun biz güveniyoruz.sen sadece korkyorsun falan diyorlar

Yükleniyor...