Aziz Yıldırım'ın taraftara hakareti hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://inciswf.com/azizyildirimm.swf

Kutlamaların da içine etmedi mi sizce? Traftarı bölmek değil midir bu?

Buyrun siz karar verin.

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Her ne olursa olsun bir klüp başkanına yakışmaz böyle bir konuşma ve bu hakaret ettiği taraftar kendi klübünün taraftarıysa iki kat ayıp.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Aziz defolsun gitsin bence.

0|5
    0|2
  • Sonuna kadar hakli orda bir suru futbolcu var hepsini tek tek selamladikdan snra Alex diye bagirirsin ama daha konuşmasını bile bitirmeden yaparsan tezahüratini o tepkiyi de alırsın sonuna kadar hakli bir fenerli olarak Fenerbahçe mi tebrik ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Pavalı köpeklev :ddddd

0|2
    0|0
  • Haklıydı... Hiçbir şey demiyorum başka...

0|0
    0|0
  • O köpek onlara… ..

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Aziz Yıldırım´ın bu hareketi ilk değil daha önce kendi taraftarlarına "Boşuna oranızı buranızı yırtmayın ben ne dersem o olur" demişti bir maçta eline mikrafonu alıp kendi taraftarlarını azarlamıştı bugünde taraftarlar kulübün efsanesi Alex için sloganlar attılar diye yine azar işittiler

0|2
    0|0
    • Aziz Yıldırım FENERBAHÇE taraftarına hakaret etti olarak algılıyorsunuz. Çünkü 6alatasaray taraftarısınız.

• orası yerimi herkes eğlenmeye gelmiş bu abiler kendi çıkarını düşünüyor orada bağıranların hiç biri gerçek Fenerbahçeli değil sefa denilen adam beşiktaş tribünlerinde yetişmiş fanatik beşiktaşlıdır

• işte sizin anlamadığınız nokta orda kendi taraftarına küfür etmedi o satılık köpeklere etti onların hiç biri taraftar değil parayla tutulmuş provakoterler

• Ben aziz yıldırımdan nefret ederim ama dün akşam sonuna kadar haklıydı sen kendi çıkarlarını düşündüğün için orada alex diye bağırdın halbuki zamanında alexi yuhalayanda sefa ve tayfası gfdir madem bu kadar seviyordun da neden zamanında yuhladın gfb denilen kurum sadece çıkar sağlamak için kurulmuş bir gruptur bu artık dün akşam açık açık görüldü.Dün akşam bu olaylardan sonra faceboktaki sayfalarına girdim taraftarların yüzde 80 kızgınlığını yazmış bence artık bu gfb nin tribünden gitmesi lazım.

1|1
    0|0
    • Ne olursa olsun bir Başkanın çıkıpta 50 bin kişinin önünde kendi taraftarlarına köpek ve ahlaksız demesi kabul edilemez sonuçta orda bağıran insanlar Aziz Yıldırıma küfür etmedi sadece kulübün efsanesi Alex için slogan attılar kendi taraftarlarının bile nefretini kazanmış bu adamın savunulacak tarafı yoktur

• Tamamda adamlar orda küfür etmiyorki sadece Alex diye bağırdılar yanlışta olsa bir başkanın çıkıpta orda yüksek sesle kendi taraftarına köpek demesi hoş değil ayrıca bu ilk defa olan birşeyde değil daha önce Aziz birçokkez kendi taraftarını azarlamıştı

• Bölesini görmemiştim hiç :)) Şampiyonluk kutlamayı bile beceremiyolar Aziz kendine yakışanı yaptı diye düşünüyorum taraftara hangi takımı tutuyosa tutsun o şekilde küfür hakaret edilmez!

0|0
    0|0
    • İnşallah günün birinde bu şike davasını açan ortaya çıkar. Bakalım o zaman ne olucak. Bakalım o zaman da Fenerbahçe'ye düşman kalabilecekmisiniz.

• gfb grubu lümpen, küfürbaz, parasını aldığı gruplara hizmet eden serseri teşkilatıdır. bugün Aziz yıldırım muhalefetinin finansal desteği ile gidebildikleri yere kadar gitme çabasındalar. kulüpten bedava bilet alamadıkları için küfürlü tezahüratlarla stadın kapanmasına sebep olmaktadırlar. gfb başkanı Beşiktaşlıdır. umarım aziz yıldırım sözünde durur ve bu futbol teröristlerini stada sokmaz.

0|0
    0|0
    • tebrik ediyorum işte gerçekleri görenler yavaş yavaş meydana çıkıyor

• herkes layık oldugu gıbı yonetılır:)

0|0
    0|0
  • Taraftara değil, klübü bölen kişilere. Çok güzel cevabı vermiş. Helal olsun. Adamın dediği gibi paralı köpeklere demiş.

0|1
    0|2
    • orda gençfenerle alakası olmayan normal biride alex tezaruhatında bulunmuştur, alex diye bağırmak yanış veya doğru, paralı köpekler diye bağıranlara hitap etmek artık terbiye sınırlarının çok ötesinde bişey , yazıklar olsun

• Ulan cahil herif Başbakan sayesinde hala bu ligde oynuyorsunuz o adam olmasa şu an PTT 1. Ligindeydiniz Aziz Yıldrım Başabakanı Kadiköyde alkışlatmadı lan Cahil herif? Yönetiminizdeki bütün adamlara bakın çoğu Akpli hangi habere yorum yapacağımızı sana soracak değiliz istediğimiz habere yorum yaparız

• helal olsun spakeas şu barosa hakkettiği cevabı tam verdin.

• Orada şampiyonluk kutlanıyor gelmişler Alex diye bağırarak başkanlarını protesto ediyorlar ne gereği var. Aziz Yıldırım'ın da o şekilde konuşmaması gerekirdi kendi taraftarına karşı ağır oldu.

0|0
    0|0
    • Alex diye bağırmalar tabi ki yanlış, ama a.yıldırımın o şekilde hitap şekli köpekler demesi kat be kat yanlış, orda gençfenerli olmayan iride alex diye tezarhatta bulunmuştur kesin, onlarada paralı köpekleri diyorsun, terbiye sınırını çoktan aştı artık

• Aziz yıldırım haklı

0|0
    0|0
  • azizin işi o zaten

0|1
    0|0
  • azizeye yakışmasdı

0|0
    0|0
  • herhangi bir takımı tutabilirsin.taraftar olabilirsin.ama işte galatasaray ayrı bir kültür.bikez daha anlaşılmıştır...bunlar demek kazayla uefa kupasını alsa piiii ne hallere girerler...başkanından taraftarına tam tencere kapak...

0|0
    0|1
  • çok yanlış biv hareket heykeli dikilen efsane olan biv klubün eski futbolcusuna destek vermek avsızlık köpeklevlik değildiv

0|0
    0|0
  • gircekse girsin hapise o mu giremiyo stada GFB mi görsün

0|0
    0|0
  • İyi yaptı, ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • gfb haksız aziz yıldırımda haksız.

0|0
    0|0
  • Haklıyken haksız duruma düştü