Fernando Torres gitmeyi hak ediyor mu?

Evet arkadaşlar Premier League şampiyonu yine bir İtalyan adamla Manchester City oldu.Hak ettiler mi bilmiyorum ama gelecek sene Chelsea'nın şampiyon olacağını garantiliyorum, çünkü Jose Mourinho şampiyon olmadan asla gitmez! Torres bugün Cardiff City karşısında 1 gol attı.2-1 maçı kazansalarda ne yazık ki kimse mutlu olmadı.Ve ben Fernando Torres'in kalmasından yanayım!!!

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Chelsea'nin sistemine kimi koyarsan koy iş yapmaz. Ya defansa kapanıyor resmen takım çok sıkıcı futbolu var. Hangi forveti koyarsan koy rakip oyuncuların arasında kaybolup gider.

Otobüs çek Torres'i ileri at defansların arasına sal gitsin yani Torres'i defans topu Torres'e şişiriyor bir oraya bir buraya koşuyor sonra yorgun düşüyor. Hazard, Luiz durmaz takımda gider. Mou'yu eleştirdiler zaten Şl maçından dolayı. Hazard Psg'ye filan gidebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Chelsea' ye dinamik, etkin bir golcü gerekiyor :) Mourinhonun kafasındaki kadro tam olarak yok şu an :)

Torres' de yaşlandı doğruya doğru şimdi.

cut.

1|0
    0|0
  • real daha iidi ne yaptı realde morinho büyültülcek adam değil artık citynin kadrosu daha ii futbol oynamamıs biri sonucta

1|0
    0|0
  • bir bayanın bu kadar futbol aşığı olması beni etkilendirdi tebrik ederim :)

1|0
    0|0
  • Torres Inter'e gidecek büyük ihtimal.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...