Kapat

Aziz Yıldırım şampiyonluk kutlamalarında neden taraftarlara küfür etti?

şampiyonluk kutlamaları bile zehir oldu azize çok yazık
birde spiker sanki miranda kerr'yi çağrıyor gibi çağırdı futbolcuları dikkat ettiniz mi çok komikti :)))

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle taraftara böyle başkan...
    öyle takıma böyle taraftar ve başkan...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• FB şu Azizden kurtulamadı gitti babam yine sövüyodur salonda azize küfürü duyduysa abi bir başkan düşününki kendi taraftarına küfür etsin pes hala daha o kulübün başkanı olarak orda kalırsa bişe demiyorum daha taraftarın indirmesi lazım bikere ;)

0|0
    0|0
  • burayada yazayım, herkes layık oldugu gıbı yonetılır!

0|0
    0|0
  • İZlemedim etmedim.. Aziz Yıldırım bu.. Adam o kadar rahatki artık ben bunların ağzına sıçsamda bir şey yapamazlar derdinde..

Aslında bu kongrede başkan seçimini taraftara bırakıcaklar var ya =)

0|0
    0|0
  • küfür denmez.köpekler dedi.hakaret denir.önce bunu öğren.sonra adam yerden göğa kadar haklı alex lehine tezahurat yapmanın anlamı yok.okadarda abartıldığı kadar iyi değildi.beleşçi bir topçuydu.bir rıdvan bir baliç bir rüştü (sevmediğim halde) bir okacha değildi

0|0
    0|0
  • ne beklersinki taraftarından başkanına kadar aynı reziller

0|1
    0|2
    • takımlara küfür edilmiyor orda farkındamısın bilmiyorum taraftarla başkan tartışıyor orda.

• kim çıkarsa çıksın gerekirse sivas çıksın rezil olmıyalım yeter :)

• gs liler bizim kutlamalarımızı neden konuşuyor acaba üzüldükleri içinmi kendilerini tatmin etmek içinmi :)

0|1
    0|1
    • noldu ucakta küfür ediliyo diyen yırttındınız stadda yaptıgınız neydi o kadar terbiye vardı madem karsılık vermeseydiniz ben diyorum önce fener kendine baksın başkanıda aynı

• a-aaa yakışmadı bu şimdi siz ki sahanızda şampiyonluk kutlamayalım diye çimleri sulayan ışıkları kapatan adamlarsınız cık cık

• haklısın haklısın.

• Heralde taraftarların : Alex diye bağırmasına sinirlendi.Ona tepki verdi. :)

0|1
    0|0
  • hic sevmiyorum su adamı

0|0
    0|0
  • Ve hala Azizi savunanlar var. Adam kendi taraftarina paeali köpekler dedi sizi stada almam dedi ahlaksizlar dedi daha ne yapmasi lazim acaba. O hakareti ben o tribundeyken bana etse gider dava acarim. Kolay mi oyle parali kopek diyerek hakaret etmek.

0|0
    0|0
  • bunlar olmasa kiminle gülüp eğleneceğiz bilmiyorum :)

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• ayyy napıcaksın fenev işte ne yapsa yeridir :D ahahhahah

1|0
    1|1
  • Alex tamam süper futbolcu ama gitti artık bitti. Hala tezahüratını yapmak nedir Allah aşkına? Haklı. Bir de gitmişler Gs Store mudur nedir onu yakmışlar. Tamam ben de FENERBAHÇELİYİM de bu kadarı yapılmaz ki.

0|1
    0|0
  • çünkü alex tezahüratları yaptılar adam haklı

0|0
    0|1
  • taraftarlar alex tezahüratı yaptı oda çıldırdı

0|0
    0|1
Yükleniyor...