Trabzonspora neden galatasarayın pilot takımı diyorlar?

Facede ve twitte herkes aynı şeyi yazıyor bunun nedeni nedir?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• trabzonsporun son zamanlardaki en iyi kadrosunun isimlerini transfer ettiği için
    Burak Yılmaz
    Umut Bulut
    Selçuk İnan
    Engin Baytar
    Ceyhun Gülselam

0|2
    0|1
    • yuh takımın tapusunda alsaymış

• Pilot vs değil ama bir Trabzonluya FB mi GS mi desen tabiki GS der sebebi ortada şike yapıp adamların haklarını çalarsan sonra pilot pilot oldu :) Bu maçta ise TS nin avrupa iddaası vardı GS ztn daha kaliteli kadroya sahip GS nin kazanmasında anormal olan ney anlamadım aynı takım Trabzonu içerdede yendi Beşiktaşı içerde dışarda yendi FB yi içerde yendi bir derbi kaybımız kadıköyde diğer hepsini kazandı çekememezlik olmaması gerek :)

0|0
    0|0
  • Her maç 3 tane 4 tane gol yersen ve atak yapmamak için 11 kişi orta sahanı geçmezsen galip gereken bir maçta bile bunun denmesi çok normal.

0|0
    0|2
  • Dostum ben sana soyle izah edeyim durumu bir Trabzonsporlu olarak.
    Oncelikle TS GS'nin pilot takimi felan degil neden boyle dediklerine gelince Bir taraftan Trabzon sehri sosyal yasam bir futbolcu icin neredeyse sifir ve dunya kadar para kazaniyor diger yandan İstanbul metropol bir sehir ve dolayisiyla GS de belli bir potansiyel yapmak ve basari yapmak icin TS'nin en iyileri selcuk Burak ve engini aldilar taraftar artik basari istiyordu ve bunu da yaptilar. TS neden elinden birakti diyeceksiniz ornegin Egemen: Egemen TS'de yillik 1.2 milyon euro aliyordu BJKYe gitti neden İstanbul diye aldigi para 1.0 milyon euro sonra FBye orada aldigi para 900bin dolar sirf İstanbul ve sosyal yasantidan dolayi futbolcular boyle bir secim yapiyorlar. Yoksa isi sadece futbol olan birisi TSden ayrilmiyor zaten

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorlar işte. Fenerbahçe'de Beşiktaş'ın pilot takımı o zaman !

1|2
    0|0
  • Galatasaray'a yenildi diye :D o zaman fenerbahçeyede aynı şeyi söylesinler onlarda son mac yenildi?

0|1
    0|0
    • bir kere yenilince niye pilot olunsunki

Yükleniyor...