fenerbahceye yapilanlar hakkinda ne dusunuyosunuz?

fenerbahceye yapilan haksizliklar hakkinda ne dusunuyosunuz?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇE taraftarları asla bırakmayacak kanaryamı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerbahçeye ne haksızlığı yapılmış anlamadım? Haksızlık Trabzonun emeklerine oldu o sezon sizde biliyosunuzki ;)

0|1
    0|0
  • neymiş haksızlık daha başlkanınız cezası bitmeden stada gelip mac izliyo bu ne terbisezilik ben federasyınu takmam demek zaten sizden yana bizi terbiyesiz diyenler 90 dk boyunca ağızlarıı bozdular

0|2
    0|0
  • bence fenerbahçe küme düşürülse inanın daha güçlü çıkar ve uefa avrupa ligini kazanır diyorum ama küme düşürmezlerse ancak lige sevinir..çünkü yapılan haksızlıklar fenerbahçeyi daha güçlü yapıyor..o yüzden bir taktik olarak yapıyor olabilirler.malum başbakan fenerli..

0|0
    0|1
  • siyasi sebepler ağır bastı

0|0
    0|1
  • Ben Fenerbahçe´ye yapılan bir haksızlık göremiyorum gören arkadaşlar varsa göstersinler

0|2
    0|2
  • Galatasaraylıyım belirteyim ve adil bulmuyorum gerek yargılama gerekse diğer taraftarların olaya tutumu burada adalet önemli !!!

0|1
    0|1
  • bir fenerbahçeli olarak aziz yıldırımın gitmesi tarafındayım daha iyi kişiler gelip takımı şampiyonlar liginde co k üst seviyelere tasıyabilir fenerbahçenin kadrosu hiçte kötü degil...

0|1
    0|1
  • ne içtin acaba?

0|1
    0|1
  • Fener dusmesin diye millet totosunu yirtti hala mazlum edeviyati yapıyorsunuz. Bİ BİTMEDİNİZ

0|0
    0|0
  • Noldu gene kim çikolatanızı aldı elinizden durup dururken :(

0|0
    0|1
  • Oyuna geldık resmen ne dıyelım

0|0
    0|0
  • hakediyor

0|0
    1|1
  • Feneri sevmem ama ben Trabzonsporlu olarak bu senenni başında avrupa yasağı geldiğinde dedim bu takım bu hırsla şampiyon olur demiştim ve adamlarda tebrik edilecek bir yönetim biçimi ve futbolcu birliği var kolay kolay hiç bir takım beceremez.Örnek benim takımım bir şampiyonluk kaçırdı gitti futbolcularını dağıttı heh şimdi bugün 4-1 yenilmiş bana arkadaş söyledi.Ama fener çok canlar yaktı buda bence doğru.

0|0
    0|0
  • daha beterrr olsunnnn

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dusuk puanli yeni acilmis hesaplar ve fb gs sorulari biktirdiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...