Galatasaray'ı geçtim, bugün en büyük alkışı Semih Kaya hak etmedi mi?

Arkadaşlar Mancini'ye deli gibi hayranım.Semih'ten sağ bek çıkmaz dedik adam neler neler yaptı ben bu kadar yetenekli olduğunu bilmiyordum Semih'in.Çok akıllı oynadı.İşte biz bu işi bilmeyenler için uzaktan davulun sesi hoş geliyor ama belli ki oyuncuların görmediğimiz yetenekleri de çok.Bunun dışında en büyük sürpriz tabi ki de Selçuk!!! Aslanım benim helal olsun o frikik golü.Sneijder ayrı bir harika yarattı.Genel anlamda çok beğendim cidden zamanında da oyun seçmeden böyle oynasaydık kupa bizim ellerimizde yükselecekti.Bu takıma aşık olmamak elde değil.Şampiyonlar Ligi takımı olduğumuzu bir kez daha gösterdik.Arena'da son maçta büyük bir şov bekliyorum sizlerden.Üzüldüğüm şeyse Onur Kıvrak.Bugün klasına yakışmayan goller yediğini düşünüyorum ama ona tek tavsiyem bir an önce teklifleri değerlendirsin.Teşekkürler Galatasaray!

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı arkadaşlar Sneijder´in neden dünya yıldızı olduğunu şimdi dahada iyi anlamışlardır gerçekten Mancini tam kadroyu oturttu ligde deplasmanda galibiyetler alırken lig bitti Semihte çok iyi oynadı

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar iyi de oynasa Semihin en etkili olduğu mevki stoperdir.Onur konusunda gelecek olursak maçı izlemedim ama ilk kez bu kadar kötüymüş

1|0
    0|0
  • Ben hala Semihin sağ bek oynaması taraftarı değilim ama ordada elinden geleni yapar haftayada kazanıp inş gideriz CL ye.

1|0
    0|0
  • aynen demek ki orada oynaması gerekiyormuş semih kayanın frikik golleri çok güzeldi Galatasarayın özellikle Sneijder'in

1|0
    0|0
  • Evet iyiydi fakat şunu da görmek lazım. Trabzonspor'un sol bek i oldukça kötü yani birazda o taraftan bakmak lazım ben Semih'in stoper oynaması taraftarıyım çünkü çok iyi bir stoper. Bir Fenerbahçe'li olarak.

1|0
    0|0
  • semih candır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kadro yeni olamay başlamıştıhalbuki. bir deplasman galibiyeti daha şükürler olsun ki derbilerden alnımızın akıyla çıkıyoruz. artık deplasman korkumuzu yendik dicemd e lig bitti nese süper kupa var sırada :D semihe gelirsek semih arada hatalar yapsa da her zaman gönlümdeki defans kalcak o d a bir melo muslera kadar olmasaada savaşçı. onura gelirsek bence gs dde yedek kaleci olabilir musleranın yedeği :) iyi bir kaleeci bu gün kötüydü biraz

1|0
    0|0
  • hak etti adam gerçek galatasaraylı sonuçta

1|1
    0|0
  • hak ettik galibiyeti ama manciniyi sevemedim

1|1
    0|0
  • Hak etti fazlasıyla.

1|1
    0|0
  • Teklifleri felan değerlendiremez o bizim takımın tek gurur kaynağı!
    Galatasaraya uyuz oldum ama yinede tebrik etmek düşer. Ama beşiktaşlılar gözüme gözükmesin!

1|0
    0|0
Yükleniyor...