Haftaya ligde neler olur? GS ve BJK galibiyetlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Evet arkadaşlar son hafta GS ve BJK iddaasız takımlarla oynayacaklar sizce CL ye kim gider? Bence GS büyük bir avantaja sahip ama yinede oynanmadan kazanılmıyo maçlar. Bugünkü skorlara düşünceleriniz neler demekki GS isteyince deplasmanda rahat kazanabiliyomuş keşke daha öncede yapsaydı bunları diyorum..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• elazığı yenerek erciyesin ekmeğine yağ sürdük bakalım erciyes buna karşı ne yapacak :) son haftaya kadar çekişmenin devam etmesi güzel.Alayına gider...

0|1
    0|0
    • Ha ha bencede öyle son hafta zevkli olucak ama GS 1 adım önde tabi bu avantajını kullanamayadabilir ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• işin ucunda şampiyonlar ligi ve milyon dolarlar var işte galatasaraylılık budur haftaya paşa paşa kazanırız

0|1
    0|1
  • Bizdee merak etmeyiin 😁

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erciyes'in ligde kalması garanti haftaya Galatasaray karşısına çok rahat çıkacaklar. Galatasaray'da maçı çok rahat alır kendi evinde. Konya maçında o faulü varmeyip gol yememize sebep olan hakemin ben. Trabzon'da kupa kupa diye ağlamaya devam edip daha beter durumlara düşmeye devam etsin.

0|2
    0|0
  • Ülkenin prestiji için Şampiyonlar ligine bizim gitmemiz lazımdı ve artık çok büyük bir avantaj elde ettik

0|1
    0|2
    • Evet büyük avantaj bizde ancak maç oynanmadan kazanılmıyo final havasında çıkıp rahat galibiyet almalıyız.

• Sen rahat ol haftaya farklı bir şekilde kazanırız ben artık gelecek sezonu düşünüyorum

• hayırlısı be Ordulu :D inş. önümüzdeki sene Antalya çıkar tekrar

0|1
    0|0
    • O değilde Antalya düştü diye Mersini çıkarmazlar inş akdeniz düştü akdeniz çıktı yapmasınlarda tabi haklarıyla çıkıyolarsa çıksınlar ama finale Ordu çıksında kadıköyü yakalım Ordu Samsun iyi gider :))

• ooo Samsunla Ordunun taraftarına hastayım hele özellikle Samsun :) adamlar dehşet koreografi yapıyorrr

• Aynen ben GS liyim ztn Ordu memleket diye dediğin gibi şirinler grubu çok iyi Samsunun ;)

• Galatasaray rahat gider

0|1
    0|0
  • Cimbom gidecek tabi...

0|1
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon olur

0|1
    0|1
  • fenerbahçe şampiyon olur zaten ts pilot takımdı yenildi

0|1
    0|1