Şampiyon Man. City oldu siz kim olsun isterdiniz?

Bir çok kişinin görüşüne göre para şampiyon oldu ancak kolay değil ingiltere liginde şampiyon olmak , ben liverpool veya arsenal olsun isterdim siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• mourinholu chelsea olsun isterdim ama city de bu sağlam kadroyla hak etmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Liverpool çok uğraştı ama son haftalardaki acemice hatalar kaybettirdi :) Futbol bu yüzden harika işte. Kim ne yapar belli değil :)

0|0
    0|0
  • Premier Ligte Liverpool desteklerim. Haliyle bu sene üzülenlerdenim ;)

0|0
    0|0
  • Tabiki de Manchester United çok kaliteli oyuncuları var ama Moyes bunu kullanamadı ve takımın başına R.Giggs geçti yavaş yavaş toparlanıyor takım ama ligi 7.sırada bitirmek yakışmıyor United'a.

0|0
    0|0
    • başta giggs varkende yenildiler ama bence artık bu kadro kurtarmaz united'ı chelsea liverpool a bakınca adamlar harbi bu sene çok farklı bir kadro ile şampiyonluk rolünde oynadılar

• United'a Ronaldo gibi adam lazım ki atak futbolu oynayabilsin 2008 2009 da barça ile olan final e kimin taşındığını unutmamak lazım

• :) iyide madrid iyi futbolcu aldı para ile bir alakası yok bunun, bu adamlar resmen dünyaya gereksiz futbolculara harcanan paraların ne kadar boş olduğunu gösterdi, bir nevi türkiyenin bir gerçeği.

• Liverpool olsaydı keşke.

0|0
    0|0
Yükleniyor...