Hangi güneş kremini kullanıyorsunuz? Kaç faktörlü güneş kremi tercih ediyorsunuz?

Hangi güneş koruyucu kremi kullanıyorsunuz?

Normal de beyaz tenli ve güneşte kızaran biri olarak deniz harici krem kullanmadım hiç. Bir senedir yüzümde güneş lekeleri oluşmaya başladı, çilli yapım olmadıgı halde bir kaç çil oluşuverdi.

Siz normalde dışarı çıkarken, bir yere giderken güneş koruyucu kullanıyor musunuz, hangisi ve kaç faktörlü?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Vichy nin +50 fakörlük kremi kullanmadan dışarı adım atmıyorum..

Doktora benimi aldırmak için gittiğimde, sağ olsun bütün sonradan oluşan benlerimi, çilleri üsenmedi saydı doktor hanım..

Aynı problem bende de var. Güneş ışınları atmosferden artık eskisi gibi süzülerek gelmiyor maalesef..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genellikle nivea kullanırım; hem nemlendirir, hem de korur. Yanmak istiyorsam, ilk gün 30, ikinci gün 20, üçüncü gün 15, sonra bronzlaştırıcı yağları kullanırım.

0|0
    0|0
  • heliocare 90 koruma. o bile korumuyu cildimi .ne ciltmiş be :)

0|0
    0|0
    • sen bu 90 faktörüyü normal gün içinde dısarı cıkarken mı kullanıyorsun<?

• evet ama bu aralr cildimde problem var ondan. yoksa günlük hayatta koruyucu kullandığımı hatırlamıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesın cıldıne uygun olarak degısıyor sanırım. Ben bır güneş alerjisi magduru oldugum için her çeşit koruyucuyu denedım ömrumce.

Şu anda Nıvea Sun Light Feeling 50+ kullanıyorum.

Bu çok etkılı geldı bana . Öbur urunlere oranlara göre daha memnun kaldım.

zaten bu urun özellıkle yüz için.

Ama özellıkle guneşe çıkmadan yarım saat önce sürülmeli ürünler.

0|0
    0|0
  • Biotherm spf 30 uvb/uva link

2|0
    0|0
    • Biotherm'ın üzerine makyaj yapilabiliyormu?

• ben beyaz tenliyim, birazgüneşin altında kaldığımda kızarma oluyor.

30 faktör yeterli gelicekmidir, 50 daha iyi değil mi?

• bunu, başka bir soruda etmusla da konuşmuştuk. Benim doktorum da şurda izlediğim link videoda, 50 faktörle 30 faktörün çok fark olmadığı, aksine cildini gereksiz yere yorduğunu söyledi. Ordaki kız, yabancı bir dermatoloğun videosunu çevirmiş. Sen bilirsin :)

• Yüz için Lancome'un kremi, Cildim için Nivea 40 faktör

1|0
    0|0
  • sebamedden şaşma 50 faktör.benimde cildim cok hassas günese cıktıgımda kızarıyorum her günese cıkışımda sürerim mutlaka.

0|0
    0|0
  • bende senin gibi beyazım ve normalde dışarı çıkarken bile güneş kremi sürüorum geçen sene dermatoloğum vermişti bu kremi biraz pahalı ama en değerli giysimiz cildimiz .P kremin adı DAYLONG ben 50 faktör kullanıorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...