Ne diyorsun sen Önder Özen?

Kendine gel, ne oluyor size?
Önder Özen: "Eğer hakemler izin verirse Trabzonspor, Galatasaray'ı yener"
BİZ ADAM BİLİRDİK SENİ, SENİ DE UNUTMAYIZ...
Ne düşünüyorsunuz? Bu yoksa dün NTV Spor'da gördüğüm Beşiktaş hiç bir yorum yapmamıştır bu maç hakkında şeysinden önce mi oldu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hakemler artık Türkiye' de işin iyice b.kunu çıkardı.

Türkiye' de her sezon bu hakemler işine geldiği gibi yönetiyor maçları.

Hakemler izin verirse Olabilecek en çekişmeli maç olur ;)

Hakemler üzerinde bir baskı var. Hakemlere baskı yapılıyor. Acemi hakemler veriliyor ya da bile bile acemilik yapılıyor.

Maalesef bu hakem hataları hep olacak ve Galatasarayım hakeme karşı da yarışmak zorunda.

bknz: Galatasarayın hakem üzerine oynaması.

Oynar abi, böyle hakemci sistemde oynar üzerine.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Önder Özen adam gibi adamdır!
    Önder Özen ve Slaven Bilic'in adları kullanılarak yapılan bu haberler asılsızdır. Özen ve Bilic kimseye röportaj vermediği gibi, rakip takımların müsabakaları ve hakemler hakkında herhangi bir görüş bildirmemiştir.
    Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
    Beşiktaş JK
    www.bjk.com.tr/.../kulubumuzden_aciklama.html

1|1
    0|2
  • fenerlı önder besıktasta ne arıyor sorusunun cevabıdır bunada vercegım, hepınız bı yana cımbomum bı yana

1|0
    0|2
  • hasta galatasaraylıyımdır ancak onder ozenın boyle bır acıklama yapacagına kesınlıkle ınanmam. ki evet haber yalanlanmış zaten.

1|2
    0|0
  • Önder Özen asla böyle bir açıklama yapmaz bizim hakem hatalarından rahatsızlıklarımız bazılarının zoruna gitmiş ki böyle yalan bir haberle Genel direktörümüzü hedef haline getirmek istemişlerdir. Boyalı basın haberlerine itimat etmeyin her duyduğunuzada bu kadar çabuk kanmayın www.bjk.com.tr/.../kulubumuzden_aciklama.html

1|1
    0|0
  • Türkiye'de futbol bitti abi. Yorumcu dediğin tarafsız olmalı her konuyu tartışmalı. Rıdvan dilmen gibilerin önder gibilerin yeri yoook !

1|0
    0|1
  • Bu haber Beşiktaş resmi sitesinden yalanlandı kesinlikle böyle bir açıklama yapılmamıştır.

1|0
    0|0
  • yediremedinizmi dediklerini :)

0|2
    1|1
  • Adam doğru söylemiş neden kızdın ki?

Varsa aksi bir görüşün..Belirtirsin.
    Adama hakaret etmek niye?

0|1
    0|1
    • Boş boş konuşma, öyle bir şey olsa hani derler ya Büyük takıma hep iyi davranırlar diye.Ben bu sene bu şeyi hiç görmedim takımım adına.Öyle olsa şampiyon biz olurduk.

• Şuana kadar G.Saraya yardım edilmemiş olması Trabzon maçında edilmeyeceğpi anlamına gelmez..
      Çünkü bu g.saray için sezonun en kritik maçı..

Önder Özen "olası bir hakem hatası"na karşı önceden önlem alıyor sadece..
      Hakemin daha dikkatli olması için.

• Galatsaray lehine hakem hataları yapılmıştır bu sene. Daha geçen hafta ilk yarı gözünün önünde yaptığı faul sonrası Yekta'yı atmadı hakem ikinci sarıdan. Aynı şekilde ikinci yarıda Selçuk'u atamadı ikinci sarıdan nasıl hiçbir şey göremedim diyorsunuz hayret ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray candir.Cimbomlu dogduk Cimbomlu oluruz.Onder Ozen hayal kuruyo.Şampiyonun kim oldugunu gormuyor sadece

1|0
    0|0
  • kısacası beşiktaş hakemlerden medet umuyor

1|1
    0|3
Yükleniyor...