Bugün oynanacak Trabzonspor-Galatasaray maçı nasıl sonuçlanır?

Evet arkadaşlar Mustafa Akçay'ın takımını ilk yarı arena'da 2-1 devirmiştik hatırlarsanız.Ama şimdi daha farklı bir takımla oynayacağımızı düşünüyorum çünkü Hami Mandıralı'nın takımı var artık karşımızda.Son haftalarda ciddi anlamda çıkıştalar.Zor bir maç olacağını hepimiz biliyoruz fakat seyircisiz oynanacak maç bu avantajı kendi lehimize çevirmezsek CL adına iddiamızı ön elemeyle sürdürürüz diye düşünüyorum.Beşiktaş Elazığ'ı rahat yenecek gibi.Bizde Elazığ'ı 1-0 yenip fobimizi yendik diye düşünüyorum ama karşımızda ligin dibine demir atmış bir takım yok.Ama yine de Galatasaray bitti demeden hiç bir şey bitmez, oyuncularda ZTKupasını aldığımızda da bu maçın ne denli önemli olduğunu söylemişlerdi.Yolumuz açık olsun!

• Galatasaray alır
    A seç
  • Trabzonspor alır
    B seç
  • Berabere sonuçlanır
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
526

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Galatasaray alır

1|0
    0|0
  • buyuk ıhtımal beraberlık,0-0 kokusu gelıyor.. ama cımbom bu macları sever ucunda ıddıa varsa cımbom oradadır, kazanabılır ama yenılmez..

1|0
    0|1
  • berabere bitecek gibi

0|0
    1|0
  • Yıllardır trabzon adettendir diyerek gs ye yatmazsa maçı kaybetmez

1|1
    0|0
  • Hakem başlatır hakem bitirir.

0|1
    1|0
  • ske ske alıcaz baska yolumu var

1|0
    0|2
  • Galatasaray iki maçtır çok şanslı attığı golleri görenler bunu söyleyecektir zaten. Kötü oynayarak şansıyla maç kazanıyor. Bu akşam puan kaybeder Beşiktaş'ta ikinci olur diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Mutlak galibiyet sart ünal baskan iyi de pirim vermiş 1-0 da olsa 90+ dada gol gelse bir şekilde kazanıcaz :D 1-2 diyorum ben gs alır

1|0
    0|0
  • Sabri oynarsa Galatasaray alır. Hajrovic ve Veysel oynarsa Galatasaray taraftarına Allah sabır versin diyim ne diyim

1|0
    0|0
  • üst biter 3-2 ya gs yener ya ts

1|0
    0|0
  • Berabere

0|0
    1|0
  • trabroz yeter :)

1|0
    0|0
  • inşallah trabzonspor alır zuhahaha :D

0|0
    1|0
  • Trabzon ilk defa bir galatasaray maçını umursamadan oynayabilecek mi bakalım

0|0
    1|0
  • Bu maç 2-2 bitmezse hesabımı kapatırım

0|0
    1|0
  • Trabzonspor alır

0|0
    0|0
  • Sneider napti la oyle

1|0
    0|0
  • 2-2, bjk alır

0|0
    1|0
  • Cimbom alır ya :))

1|0
    0|0
  • zor maç ya. trabzon formda, bizim de deplasmandaki rezil performansımız malum :(

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• alırız hertürlü

1|0
    0|1
  • Galatasaray'ım alır ^^

1|0
    0|1
  • GALATASARAY alir.