Hiç aradığın şeyi bulduğunda, bulduğun şeyin aradığın şey olup olmadığına dönüp baktın mı?

Kaybedenler kulübünden bir replik sadece... ama gerçekten çok hoşuma gitti ve sizlere de sormak istedim.

Hiç aradığın şeyi bulduğunda, bulduğun şeyin aradığın şey olup olmadığına dönüp baktın mı ?

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kimse aradıgı seyi bulamaz Bulsa bile acaba bumuydu diye düşünür durur. Bu yüzden bosuna aramamalı aradıgın seyi. Cünki "şey" kelimesinin ne oldugunu bilmiyorsun

1|0
    0|0
  • Paradoks ve ironi daima ilgi uyandirir. Soruya gelirsek insanin icguduleriyle veya zihniyle hataya dusmesi aslinda aradigi seyin aramasi gereken sey olmadiginin farkina varmasiyla alakali. Her insanin yasadigi birseydir ve yanila yanila asil aramasi gerekene ulasmaya calisir. Bunlarada tecrube denir.

1|1
    0|0
  • hayatı anlarda gizli

lakin o anı bulduğunda kaçmamak hayatın anlamı bence...!

1|0
    0|0
    • kaçıp kaçmamak gerektiğini anlayamıyor insan. Ama işte sanırım o an onu hissederiz.

• Duraksayıp bi sigara yakıp derince çekip hıımmmm dediysem aradığım şey odur:/

1|0
    0|0
  • seni arıyorum :))

1|0
    0|0
  • evet. yillardir cok istedigimin aslinda o kadar da gozumde buyuttugum olmadigini gordum.

1|0
    0|0
  • mantık sorusu gibi olmuş. aradığım şeyi bulduysam birdaha bakmam ama bulduğumda aradığım şey bumu diye bakarım.

0|0
    0|0
    • kesınlıkle cunku aradıgın seyı buldum dedıgınde bı bakıyorsun aslında buldugun sey aradıgın sey degılmıs

• Dönmeden bir kere baktım. Bazen gözümüzün önündeki şeyi bile göremiyoruz. yani deveye binip deve arıyoruz. vaya gözümüzün önündeki burnumuzu görmüyoruz. Aslında bakan değil gören göz olması lazım.

-Bu arada laf da güzelmiş. Ben bunu tırnak içinde çalıyım. Şimdiden sağol.

0|0
    0|0
  • bulduğum şeyin aradığım şey olmamasının beni benden alıp da beni bana bırakmayan vefasızların bana yaptığı bi oyun olduğunu düşünüyorum. aradığım şey bulduğum şey değilse bulduğum şey de aradığım şey değilmiş meğersem. yolda bulduklarımı yola çıktıklarıma değişmişim meğersem.ben ne çilekeşmişim.

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kızı tanıdığım günden bahsediyoruz.

0|0
    0|0
  • gerçekten istemediğin şeyleri elde ettiğinde memnun olmazsın.

0|0
    0|0
  • herşeyi deniyoruz üzerimize olursa alıyoruz...

0|0
    0|0
  • o film güzel mi ya..beyin bedava.

0|0
    0|0
  • yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorsam bu benim suçum değil.

0|0
    1|0
  • karşımdakini aradığı şey bende olduğu halde bir yalan yüzünden beklentilerini yükseltip hayal kırıklığına uğrattım diye düşünüyorum bende.. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...