Amigoluk sizce bir spor mudur?

Yabancı ülkelerde çok daha yaygın olan bir şeydir amigoluk. Ama şu basketbol maçları aralarında ponponlarını sallayan kızlardan bahsetmiyorum.

Ulusal yarışmalara katılan, tıpkı voleybolcular, futbolcular gibi hırslı, durmadan çalışan, bir bütün olan amigolardan bahsediyorum. Çoğu kişi onlara sadece dansçı ve futbol yada basketbol oyuncularını eğlendiriyor gözüyle baksa da onlar bir aile ve tam bir sporcular.

Diziyi izleyenler bilir;

link

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• amigolugu cidden basit gorenlere uzuluyorum. cogunun ya dans ya da jimnastik altyapisi var zaten. dansi da spordan saymayan kendini bilmezlerin durumu bu. o diziyi de biliyorum, hatta o dizi ve turevleri basit anlatanlardan. islerin ic yuzu daha agir.

1|0
    0|0
    • Sonunda ne dediğimi anlayan biri. Şükürler olsun.

• o diziyi izleyen kac kisidir? o yuzden bilmemeleri normal diyorum :) henuz dansi bile ne meslek ne spor olarak kabul edemiyor insanlar

• Eh doğru söylüyorsun.

Erkekler Ne Diyor 11

• Spor degildir. 3-5 ponpon kızın atletizmde basarısız olunca boşa cıkmasıyla oluşan bir para kazanma bilinci

0|0
    0|0
  • Efor sarfettigin sey spordur. Senin kastettigin basketbol maclarindaki kizlarda efor sarfettiklerinden spor yapmis olurlar.

1|0
    0|0
    • spor yapmak ayrıdır. Sporcu olmak ayrıdır.

• Sporcu spor yapandir. Spor yapmak ise efor sarfetmeyle olur. Farkli olan profesyonel sporcu olabilmektir.

• Tribun Candır Tribun Hayatın ta Kendisidir :)

1|0
    0|0
  • ayrı bi dal

emek isteyen bi iş

0|0
    0|0
  • amigo denince akla alen markarya, ali imdat gelir, amigo taraftar grubunun lideridir

0|0
    0|0
  • amigoluğu spordan sayarsak eğer,tv başında maç izlemeyi de spordan soymamız gerekir

0|0
    0|0
  • Evet spordur.

0|0
    0|0
  • kaldırım mühendisligi için makbuldur

0|0
    0|0
  • idoldür idol bir nevi halkla ilişkiler=)

0|0
    0|0
  • eğer kazanc varsa yapılamalı yoksa çığırtkanlıkta öte bişey değildir spor olduğunada inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bana göre maskotluktan öte bir şey değil

0|0
    0|0
    • Diziyi izlemediğin için böyle konuşuyorsun. Bende izlemeden önce böyle düşünüyorum. Senin bildiğin o maç aralarında kalça sallayan amigolardan bahsetmiyorum ben. yabancı ülkelerde üniversitelerde ayrı bir bölümü olan sırf bunun için gece gündüz çalışan 10 metre yükseklere zıplayan ve yarışmalarda birini gelen amigolardan bahsediyorum. Sırf amigoluk yaptıkları için burs bile alıyorlar.

• Sana göre yanlış bana göre doğru benim düşüncem tam olarak bu

• Sen gir benim girdiğim ortamlar bana yetiyo extrası gerekmez

Kızlar Ne Diyor 1

• denebilir aslında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...