Barca ve Lionel Messi...

Messi nin arkasında iniesta veya xavi olmasaydı sizce bukadar iyi olabilirmiydi yoksa biraz daha düşüş olurmuydu?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben Real Madrid ve Cristiano Ronaldo yandaşı oldugum için Messi cok bağlamıyo beni açıkcası..Tamam breysel yetenekleri fazla olan bir oyuncu ancak Xavi ve İniesta faktörü yadsınamaz..Lakin Ronaldonun attıgı bircok golde yeteneği önplana çıkar oda bir gerçek.

0|0
    0|0
    • Bende Ronaldo yandasiyim Ronaldo benm icin messi den iyidir gelde bunu anlat baskalarina

Erkekler Ne Diyor 17

• Messi Türkiyede sakatlanır.

0|0
    0|0
  • messinin attığı gollerin dağılımına göre en çok arkasında xavi ve iniesta yokken atmış

Diğer enteresan bilgiye göre birkac hafta onceye kadar xavi bu sene messiye daha asist yapmamıştı hala öyle mi bilmiyorum

ayrıca futbol eskiye göre değişti takım olma çok daha ön plana çıktı mücadele arttı pele ile maradona gelsin şimdi oynasın bakalım

0|0
    0|0
  • ibrahim üzülmez gibi topçu yok:D

0|0
    0|0
  • Messi tek başına Maradona değil ki, topu kapıp 5 kişiyi çalımlayıp gol atsın. Elbette onu gol yollarında besleyecek futbolculara ihtiyacı var. Futbol zaten bir takım oyunudur. Tek başına bir futbolcu hiçtir.

0|0
    0|0
  • söyledğn 2 oyuncuda dünyada ender raslanan özellklere sahip ortalan oyuncuları elbette ki messinin başarısnda büyük paya sahipler ..

0|0
    0|0
  • messi çok kaliteli bir oyuncu ama her takımda aynı başarıyı gösteremez, iniesta ve xavi messinin en önemli iki adamı, arjantin milli takımında seyrettiğimiz messi ise, messinin xavi ve inniesta'sız hali

0|0
    0|0
  • adamların her köşebaşında naber sorusunun arkasından peşinen başlattığı bu geyik muhabbetinden sıkılarak girdiğimiz internet sitelerindede bu futbol dışı soruyla karşılaşmak yeter kardeşim dedirtiyor insana hemde bu soruyu soran hanım ise.

0|0
    0|0
    • Sadece baska insanlar nasil dusunuyor diye merak ettim

• Bu yorumu en basta yassaydinya cevap olarak:)

• dünden beri düşünüyorum ne yazsam ne yazsam diye daha yeni aklıma geldi

• yok çok farketmezdi orası barcelona birileri mutlaka çıkar .

0|0
    0|0
  • Çok fazla bir düşüş olurdu. tek başına kimse birşey yapamaz. Xavi ve iniesta var bi bide sıradan oyuncular :)

0|0
    0|0
  • abi onu bunu bilmemde bir kızın futbolla ilgili sorabileceği en mantıklı sorularından birini sormuş... şahsen bir kızın bu soruyu sorabilmesi beni şaşırttı

0|0
    0|0
  • Bu soruya en güzel cevap arjantin milli takımının başarısızlığı ve messinin arjantin milli takımında bekleneni verememiş olmasıdır ve bir kişinin futbolda herşey demek olmadığının ispatıdır

0|0
    0|0
    • Aynen bende bunu hep soylemisimdir ama insanlar surekli bir bahane buluyor belki yorgundur diyen bile vardi

• Ben tipini kıskanmam ama takdir ederim sporculuğunu normalin dısında extradan cok calıstıgını biliyorum formunu korumak için e tabi çalışan kazanıyor

• Evet haklisin ki Ronaldo yu seven cok kimse yoktur aslinda

• bu kadar başarılı olmaya bilir di.sonuçta o golleri tek başına atmıyor

0|0
    0|0
  • Bienvenu'nün arkasında da Alex'le Emre belözoğlu var ama fayda etmiyor.

1|0
    0|0
  • futbol ile ilgilenen bayanlara hasta oluyorum ...sen ne dersen doğrudur abi:)

1|0
    0|0
  • Ya valla onu bilemicemde Sabri koysalardı büyük bir kayıp olurdu gerçekten :)

0|0
    0|0
  • iyi yada kötü olmuş bana ne bana bi getirisi götürüsü yok .d

0|0
    0|0
  • Barcelona büyük bir takım. Messi büyük bir futbolcu, Yani inieste veya xavi olmasada, X İle Y olacak arkasında. Madrid 'i düşün, inter'i, Munih 'i bunlarında orta sahaları Muazzam. Yani kısaca Para varsa Clup'te gersini düşünmene gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Messi nin arkasinda iniesta veya xavi olmasaydi" Arjantin milli takımında ne kadar tıkanıyorsa o kadar tıkanırdı... Dünya'nın en iyi orta sahası diye tabir edilen bir ekibe sahip Barcelona... Daha ne olsun...

Not: Hiç sevmiyorum Barcelona'yı ve oyun anlayışını bu arada...

0|0
    1|0
  • messi heryerde messi.

0|0
    0|0
  • barcelona messim

0|0
    0|0
  • lionel messi

0|0
    0|0
Yükleniyor...