Lig ikincisi Beşiktaş mı G.Saray mı?

Beşiktaş: Elazığ ve G.Birliğiyle
G.Saray: Trabzon ve Erciyessporla oynayacak..

Fikstüre, puan farkına ve form durumlarına göre sizce kim daha yakın ikinciliğe?

• Beşiktaş
    20% (1)56% (9)48% (10)Oy Ver
  • G.Saray
    80% (4)44% (7)52% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruda muhabbet etmeyin Mk hadi mesaj kutusuna..

Tek yorum yazana engeli basarım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İkinciliği hak eden takım kesinlikle Beşiktaş. Kadro kalitesi olarak Galatasaray'ın altında olmamıza rağmen stadımız olmamasına rağmen, Galatasaray maçında gezi olaylarının öcü alınması için kurulan tuzak ve aldığımız seyircisiz maç cezaları, her sene olduğu gibi üç büyükler içinde en çok hakem hatasına Beşiktaş'ın maruz kalması, yaşanan sakatlıklar ve tüm bunlara rağmen Galatasaray'a göre çok daha iyi bir futbol oynamamız ikinciliği bizim hak ettiğimizi gösteriyor kesinlikle. Galatasaray kötü oynamasına rağmen şansıyla maç kazanıyor iki maçtır. Ben bu akşam Galatasaray'ın puan kaybedeceğini düşünüyorum. Bizimde çok eksiğimiz var elimizde sakat ve kadro dışı bırakılan oyunculardan dolayı stoper olarak bir tek Franco kaldı. İşimiz çok zor inşallah kazanırız. Dediğim gibi hak eden takım biziz ama her zaman hak yerini bulmuyor tabi.

0|1
    0|0
    • kötü oynamamaıza rağmen nerde şansımızla kazanıyoruz 6 gol attığımız 2 gol yedikten sonra skoru 5-2 ye 3-2ye çıkaran kim? bizimde sakatlıklarımız vardı muslera 1 ay uzak kaldı sahalardan eğer sakatlanmasaydı o gruptan çok kolay çıkardık biz. drogba sakat kaç haftadır oynayamıyo. hamit geçen sene çok başarılıydı ama daha yeni sakatlığı bitti. geçen sene gökhan ilk 11deydi çoğu zaman adamın şu an maç eksiği var. hakem hatalarına gelince kaç tane penaltımız verilmedi bizim geçen maçta rakip kalecinin atılması gerektiği halde atılmadı. hakan balta atılmadan önce faul vardı. o faul verilseydi 11 kişiyle bitircektik belkide maçı. ama görüyosunuz ki harikalar yaratıyoruz trabzonda ve 2. biziz

• musleranın takıma faydası sizin tüm takımınız etmez be!! sen git bak bakıyım en az kim gol yemiş. harika göklere kadar çıkardığınız tolganız mı muslera mı. o adam sakat olmasaydı biz kpenhagda 2 puan bırakmıcaktık ve juventus maçını kasmıcaktık. nasıl atamadı ya gayetde hakkımız olan verilmiyor. ben hakemler sizin yanınızda da demiyorum ama en çok bizim karşımızdalar. hakemler çoğunlukla fbnin yanındalar. gelip de buraya sanki sizin yanınızdalarmış gibi konuştuğumu sölüyosun. evet yönetimde sıkıntılar oldu ama mancini o transferleri geleceğin galatasarayı için yaptı aldığımız kupalardan falan paamız olduğu için

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence takımım 2.bitirecek.Çünkü pes etmeyince oyundan kopmadığımızda ve konsantre olduğumuz her maçta maçı çeviriyoruz çünkü o gücümüz o irademiz var.Trabzon'la seyircisiz sahada oynayacağız evet güçlü rakip son haftalarda da çıkışa geçti ama bu demek olmuyor ki onlarla başa çıkamayacağız! Elbette bu maçı kazanıp evimizde de kaybetmeyeceğimize göre lig 2.'si Galatasaray!

0|0
    0|2
  • galatasaray tabikide. ruhumuzla oynarsak yapamıyacağımızş ey yok. bence trabzon bu maçta çok zorlamıcak ( tamam avrupaya gitme hayallaeri var ama bilmiyorum içime öyle doğuyor.) adamlar şampiyonlar liginde başarılar diye pankart açmayı düşünüyolar zaten

0|0
    0|2
    • ruh mu? galatsarayda ruh falan yok ayrıca trabzon maçından umutlu olmayın hakem galatasaraydan yana olmazsa trabzonspor maçı kazanacak.

• Nereye gruptan kolay çıkardınız top mu oynuyorsunuz sene başından beri Muslera'nın oynadığı maçlarda deplasmanlardaki halinizi gördük döküldünüz resmen. Hakem hataları herkese oluyor ben olmuyor demedim hakemler bizim yanımızda olmuyor demen yanlış sizin lehinize de birçok hata yapıldı özellikle geçen hafta 9 kişi kalmanız gerekirdi ama hakem atamadı. Hamit'i bu sezon aramadınız çünkü kötü başlamıştı zaten oynadığı maçlarda kötü performansından dolayı kızıyordunuz Hamit'e. Gökhan'ın çok uzun zamandan beri sakatlığı yok ki iyileşeli uzun zaman oldu ama Mancini oynatmıyor. Bu sene sakatlıklardan en çok çeken takım Beşiktaş'tı. Sizin bir iki tane oyuncunuz sakatlandı o kadar. Sizin sakatlıklardan değil yönetiminizden ve yaptığınız birçok hatalı transferden şikayetçi olmanız lazım.

• Abartmayı da hiç sevmiyorsun he Muslera'nın faydası bizim tüm takım etmezmiş iyi kaleci evet ama takım gol yemiyorsa bunda takım savunmasının önemi vardır. Mancini bir İtalyan ve İtalyan hocalar her zaman önce gol yememeyi düşünür. Tolga'da en az Muslera kadar çok kritik kurtarışlar yaptı bu sene ikisi de çok iyi kalece karşılaştırmak saçma olur bence. Penaltı her takıma verilmiyor penaltıların arkasına sığınmak yanlış olur. Bugün bize de verilmedi kusura bakma ama çok kötü futbol oynuyorsunuz Mancini geldiğinden beri. Bu sene hakem hatalarına bariz puan kayıplarına sebep olan hakem hataları bize yapıldı. Daha yakın zamanda Konya deplasmanında son dakikada hakemin yedirttiği gol ortada. Şu an 1 puan farkla önde olmamız gerekirdi. Geçen hafta Yekta ile Selçuk'u atsa fark 4 olmuştu. Burak'ın Beşiktaş maçında topu elle alıp gol attığınızı Kayseri maçında skor 1-1 iken yine Burak ofsayttan gol attı, Arenada'ki Sivas maçında faul ile gol atmanız falan hakemler nasıl en çok sizin karşınızda.

• Galatasaray olur bence

0|0
    0|1
  • Galatasaray yakın, belli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• erciyes bu hafta kazanamazsa son hafta seyircisiz sahada basar, trabzon 1 puan alabilir...Eğer Beşiktaşım 2 maçınıda kazanırsa ikinci bitirir

0|1
    0|1
    • Bir dahaki haftaki G.birliği maçı neysede Elazığ maçı zor.
      Galatasaray Trabzon'dan puan kaybıyla dönebilir.
      Sivas'a yenilmemiz kötü oldu.

• geçen sene elazığ deplasmanındaki 3-1 lik maça gittim uğurlu geldi bu sene gidemiyorum aman aman :)

• Bu hafta iki takımda puan kaybedebilir bi, dahaki hafta ise yenerler diye düşünüyorum.

0|1
    0|1
  • besıktas ıkı macıda kazanamaz, galatasarayda ıkı macı kazanamaz:)
    galatasaray ıkıncı olacak

0|0
    0|2
  • İkinciliği hakeden Beşiktaş.

0|2
    0|0
  • edirne belediyespor olması lazım

0|0
    0|1
  • G.Saray ikinci bitirir

0|0
    0|2