Dovüşürken Çok Heyecan Yapıyorum Bu Heyecanı Nasıl Yenerim?

Dovüşürken Çok Heyecan Yapıyorum Bu Heyecanı Nasıl Yenerim? Aslında çok rahat Dövebilecegim Adamları Bile Heyecan Yaptıgımdan Zar zor yeniyorum?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle açıklayalım ; aslında sana heyecan duygusunu yaşatan şeyin adı adrenalin hormonudur.Dövüş müsabakalarında ya da herhangi bir mücadele sporunda adrenalin hormonu salgılanır hatta bazen bu öyle bir seviyeye gelir ki vücutta ki glikozu absorbe ederek geçici bilinç kayıplarına dahi sebep olur, ne yapacağını bilemessin.Milyon tane yumruk atmışta olsan bazen ne yapacağını unutursun, düşünemediğin için strateji geliştiremessin sadece reflekslerinle hareket edersin.Bu heyecanı atlatmanın tek yolu tecrübedir.Zamanla tecrübe edinerek daha rahat dövüşeceksin.Eğer bir müsabakaya hazırlanıyorsan fizyolojik olduğu kadar psikolojik yönden de hazırlanmalısın.Bu yaşadığın heyecan normal ve güzel birşeydir, tecrübe edindikçe daha rahat dövüşeceksin.

0|0
    0|0
    • Yani sürekli sparring mi yapıyım?

• hoca gözetiminde sparringler yapmak oldukça önemli ama müsabakalara çıktıkça tecrübe edeceksin dövüşmeye, ringlerde..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence şiddetten uzak dur ama ciddi bir iki dayak ye korkuyu at üzerinden canının o esnada o kadar da yanmadığını farket geçer :)

0|0
    0|0
  • dövüşürkende heyecanlanılır mı. o karambolde bilmem ki. dayak yerken hırslanırsın heyecan falan kalmaz sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dövüşme sen de.

0|0
    0|0
  • Boks yaptım, fitness antrenörüyüm ve şu anda Rusya'da Books antrenörlüğü eğitimindeyim kardeş. İşim bu demişsin ayıp olmazsa sorayım işin ne?

0|0
    0|0
    • İşim bu derken yanı Box sporcusuyum o anlamda sürekli sparring yaparken çok iyi dövüşüyorum ama o seyircilerin karşısına geçince zar zor 1-2 maç alıyorum rhat dövüştügüm gibi dövüşsem şampiyon olurum ama işte rahat olamıyorum tıpkı sokakta oldugu gibi...

• tekrar ben her gün kavga ederdim gerek salonda gerek sokakta artık çay içmek gibi bir hale geliyor

0|0
    0|0
  • ayna karşısında çok çalış. masa tenisi oyna sürekli. bol bol antrenman yap. nefesini iyi kontrol et.

0|0
    0|0
  • Zamanla Geçer :)

0|0
    0|0
  • Bendeki sorun ama ben hep çok rahat dövüyom bide heyecanlanmasam

0|0
    0|0
    • ya mesela bir arkadaş var başka salondan sparring yapmışlıgımız var 2 defa öyle 2 miz tek olunca rahatça dövüşebiliyordum ancak sokakta ya da müsabakalarda seyircilerin karşısında dövüşünce dikine dövüşüyorm...

• nefesini ii kontrol etmezsen dayağı yersin :)

0|0
    0|0
  • rahat ol sende

0|0
    0|0
  • Mortal kombat misin gardaş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...