Bilgisayarın cinsiyeti erkek mi kadın mı?

Bilgisayarın cinsiyeti erkek mi kadın mı?Bilgisayarın cinsiyeti erkek mi kadın mı?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Erkek olmalı. Fazla üstüne gidince devreleri yanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• böyle bir yazı okumuştum erkeklere göre kız çünkü yaptığın bir hatayı hiç unutmuyor ve sürekli önüne getiriyor bazen anlaşılmaz kadınlara göre erkek çünkü çünküsünu hatırlayamadım :))

1|0
    0|0
  • ahhhaah :D bu ne ilginc bir soru. bilgisyr canlı mı yahu :)) eger cnsyti vrsa erkektr benceee

0|0
    0|0
  • benım bılgısayar kesın kadın.hergun bı sorun cıkarıyo bana

1|2
    0|0
  • görmedim

0|0
    0|0
  • ya biz bu konuyu okulda işlemiştik valla :D ama işte dersi dinlemediğim için onucu hatırlamıyorum baya maddeler halinde anlatmıştı kadın :d

0|0
    0|0
  • senin beynin var mı? senin beynin vaar mı?

2|0
    1|0
  • haha iyi soru biLmem ki her halde erkek :)^^

0|0
    0|0
  • bence kadın :)))

0|0
    0|0
  • kızkıza anlaşıyoruz valla :)

0|0
    0|0
  • Almanca'ya göre erkek. Erkektir herhalde.

0|0
    0|0
  • Fatih Ürek'im benim o <3

0|0
    0|0
  • Benim ki top.

0|0
    0|0
  • tro

0|0
    0|0
  • Kadin cünkü herseyi biliyor

0|0
    0|0
  • unisex desek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fransızca kelimelerde masculin ve feminin yani eril ve dişil ayrımı vardır. Bilgisayar kelimesi masculin bir kelimedir. Fransızlara göre bilgisayar erkek.

Bence bilgisayar kadındır. Çünkü ona karşı dikkatli olmalıyız, her an her şeyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • Bence kadın. Habire bir yerlerine bişiler giriyor :)

0|0
    0|0
  • Genelde bilim kurgu filmlerinde hangi cinsiyetin bilgisayarıysa tam tersi olur ya (kadınsa erkek -erkekse kadın )bide bilgisayar kadınsa bugün çok yakışıklısın mike die iş atar :DAdamda biliorum koordinatları ver computer der:DTam komedi yaa elektroniksel ilişki uzayyolu hesabı :DAdamlar yapıo abi :D

0|0
    0|0
  • hergün bu kadar sevştğme göre kesn kadındr :)

0|0
    0|0
  • kadın bana göre, kablosuz maus klavye aldım, remi yükselttim işlemciyii değiştirdim, formatı özene özene atıyorum, iyi davranıyorum, yinede memnun edemiyorum, az kaldı kasayı tekmelicem.

0|0
    0|0
  • Benimkisi kesin hatun geçen gün bi bağırdı ki susturmak için baya bi zorlandım. Hem rengi de kırmızı. Evet evet kesin hatun bu :D

0|0
    0|0
  • errkek

0|0
    0|0
  • ruscada erkek olarak sayiliyor.

0|0
    0|0
  • Erkeğin hası hemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...