karın bölgesindeki yaglar icin gerekli sporlar neler?

http://hizliresim.com/P30jDO fizigim kötü mü biraz göbegim var kendi basıma neler yapabilirm her gün yürüyüs yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum bir de karın egzersizleri yapıyorum baska neler yapmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü görünmüyorsun fakat kendini kendin beğenmiyorsan tabi yapacak bir şey yok karın en zor giden yer yedik içtiklerine aşırı dikkat etmen lazım günlük aldığın kaloriden daha fazlada yakmak lazım bir se şu var sen zayıflarken diyelim göbeğin var göbekten sadece zayıflayacaksın diye bir şey yok her yerden gider yani zannettiği gibi herkesin mekik çektiğinde orası eriyecek diye bir şey yok sadece alttaki kaslarını güçlendirirsin zor iş irade işi sağlam bir diet yapmalısın bol bol egzersiz zamanla bu zaman çok uzun gidecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mekik dengeyi ayarlayamazsan kas yapar, azıcık koşsan ama devmlı 1 ay byunca süper olur senin için altı üstü 2-3 kilo var onda hem sıkılaşırsın hemde göbekten kurtulursun

0|0
    0|0
  • Daha ne yapacaksın gayet iyisin zaten :) ama vücut ağırlığıyla yapılan egzersizleri araştrabilirsin yararlı olur.. Ben, bir kadın olarak sana bunları değil de platesi öneririm..

0|0
    0|0
  • Bence kötü durmuyor kardeşim... Ama illa kilo vercem diyorsan mekik falan yap karın kaslarıı calıstıracak bişeleer

0|0
    0|0
  • bisiklet sürebilirsen sür yoksa bisiklet sürer gibi bacaklarını çalıştır.

0|0
    0|0
  • yanları skışıtırın, eritilsin :)

0|0
    0|0
  • yahu zaten bir deri bir kemiksin...daha ne göbekten falan bahsediyorsun :)

1|0
    0|0
  • Squat yap popoyuda sertlestiriyor.

0|0
    0|0
  • Squat mesela ya da ip atlama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gayet iyisin :) illa yapcam diyosan mekik cek

0|0
    0|0