İzmir' de en iyi dövüş sanatı öğreten yer neresi?

Lütfen yazarken tarafsızca yazın sorum soru başlığında belirttiğimdir.Hapkido veya krav maga dövüş sanatına gitmeyi planlıyorum yazın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• varsa krav maga daha iyidir sadece bu yönde fikir verebilecek bilgiye sahibim

0|0
    0|0
    • Ama krav maga nın bir federasyonu yok bildiğim kadarıyla.Müsabakalar dövüşler oluyor mu peki? Çünkü stres atmak ve profesyonelce yapmak istiyorum.Ama kick-box ve box bana klişe geliyor ve yetersiz geliyor o yüzden onlarda profesyonelleşmek istemiyorum. O yüzden krav maga ile ilgili başka bir bilginiz var ise dövüşler müsabakalar gibi çok iyi olur.

• ben tek bir branş yapmıyorum ve turnuvalara girmiyorum aynı şehirde olsak beraber çalışmak isterdim do sporlorı muay thai wing chun jiu jitsu güreş hepsi ilgi alanım hepsinde çalışmalar yapmış ringe ve mindere çıkmışımdır şu an tam anlamıyla sokağa yönelmiş bir tarzım vardır ancak ilimizde imkanlar kısıtlı onun için bir adım ileri gidemedim ama önerim bıkmamanız olacaktır zira dövüşmek hiç bir spora benzemez çok sabır ve dayanıklılık ister bol şans yarım size izmirdeki yetkin okulları gönderirim baranşlarıyla sizde bir kamuoyu yoklaması yaparsınız eğer branşlar veya yöntemler üzerine detaylı sorularınız varsa mesajda atabilirsiniz zira elimden geldiğince yardımcı olmak camiaya insanlar katmak bana onur verir

• Vakit ayırabilsem. Hapkido, ninjutsu, muay thai, full temaslı karate yi öğrenmek istiyorum aslında. Daha önce çok küçükken taekwando yapmıştım ama 1-2 yıl da hep aynı şeyler olduğu için sıkılmış ve bırakmıştım.Bırakmasaydım iyidi ama işte çoçukluk aklı.Teşekkürler yarın atarsanız sevinirim.Sorum oldukçada size sorarım şu an aklımda herhangi bir soru yokta.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadifekale.
    Bence insan can havliyle bütün Martial Arts çeşitlerini öğrenir bir anda. :D

0|0
    0|0
  • izmirde olanların büyüyenlerin ihtiyacı var malum bir ankarada rahat olamazlar ;)

0|0
    0|0
    • İzmirde pek rahat olmuyabiliyor tabi Ankara ile kıyaslarsak ne kadar fark olur bilmem. :) Zaten o tarz şeylerde değilim. Spora ara vermiştim tekrar başlama niyetindeyim. :)

• şimdi 5 yaşından 17 yaşına kadar kavga gürültü büyümüş biriyle birmi tutuyorsun elit kesimi

• Elit kesim dediğin kim? Kavga gürültü büyümüş biri sadece tecrübeye sahip olabilir.

• Krav Maga bulabileceğini sanmam iyi bir hoca ile Hapkido'ya yönel bence.

0|0
    0|0
    • Bende bulabilceğimi sanmıyorum evet hapkido'ya yönelicem sanırım.

• O hocalardan bulursam Hapkidoya giderim çünkü tamamiyle öğrenmek isterim.Hapkido'dan sonrada muay thai gidebilirim sanırım.Yüzde 90 hapkido gidicem. :)

• Turnuvalara katılmayıda yazmışsın hocaları çok iyi araştır seni hazırlayacak hoca ne kadar iyiyse ona göre gelişirsin.

Yükleniyor...