Son gördüğünüz rüyayı anlatır mısınız?

Ben çok sık rüya gören bir insanım. Yani o kadar fazla ki uykuda ki her anım rüya görmekle geçiyor.

Son gördüğüm rüyada en yakın arkadaşım ile aram bozuktu ve bu sabah uyandığımda tartıştık :)

Hayırlara vesile olsun..

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ollley diyorum sana. Sabahtan beri ruyami birine anlatacam unutuyprum.

Barda oturmus iciyoruz ardaslarla.sonra iki hatunla konusuyprum.daha sonra dave mustaine sahneye cikiyor.oha lan bu herifin burda isine diyorum.kizlar kalkiyor ben yorrun gidin diyorum dabe baba burada olsem cikmam bi yere diyorum.dave sahneden iniyor la dave naaber doyorum hic sallamiyr.anaaa herif icin hatunlari biraktik simdi herif bizi sallamadi hatunlarda gitti eee ? E uyanayim ben en iyisi...

Yorumlayabilirmisin?

1|0
    0|0
    • İlginç ve komik bir rüya olmuş :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Dün gece rüyamda çok sıcak bir yerdeydim. Gündelik olaylardı.

Bugün ise bu rüya yolda elimde telefon giderken, kafamı kaldırıp gözümün takıldığı ilk şeyin eski sevgilimin kalçası olması olarak yansıdı. Aynı sıcaklığı hissettim. Nasıl oldu anlamadım ama rüya işte.

1|0
    0|0
  • unuttum

0|0
    0|0
  • ben de soyle bır sorun var gordugum ruyayı sabaha kalmaz unutuyorum o yuzden su an cevaplayamayacagım ;)))

1|0
    0|0
  • Bir yerlerim açıkta kalıyor hatırlamıyorum. :)

1|0
    0|0
  • 2 gün önce duyduğum sözü tekrar rüyamda duydum bir sigara yaktım gözlerim karardı başım dönmeye başladı.uyandım .sabah vapura bindim indikten sonra bir sigara yaktım ruyada olan oldu bayiliyordum şaşırdım gerçekten

0|0
    0|0
  • anlatamam zaten anlatsamda kaldırırlar :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Genetik hocamı gördüm rüyamda... Baya iyi anlaşıyorduk rüyamda kendisiyle, zaten anca rüyada olur böyle şeyler :D

1|0
    0|0
  • Arkadaşımla bir topluluğa gittiğimizi gördüm. Bugünde kendisi sete gitmemiz için çok ısrar etti bende kabul ettim. Demek ki çok istemiş kız, rüyama bile girdi.

1|0
    0|0
  • Bu sabah takım elbiseli gayet bakımlı bir adam dilencilik yapıyordu, karnında şişlik vardı, herkes hamile diyordu. Ben de niye kilolu olduğunu değil de hamile olduğunu düşünüyorsunuz diye kızıyordum millete. Rüyalarımda genelde herkes saçmalarken en mantıklısı ben olurum.

Hayırlısı.

1|0
    0|0
  • Cok fazla ruya goren bir kisi degilimdir ama bu aralar cok fazla ruya goruyorum en son tabut gordum ve o tabutun kapagi acik icindede kefen var :)

1|0
    0|0
  • birisi telf numarısı verdim fakat yazamadım uyanınca çok sövdüm kendime belki aklımda tutardım belki bi işaretti bana kutsandım mı acep

0|0
    0|0
  • eski sevgilim nutuk çekiyordu.

pis çocuk !

1|0
    0|0
  • bir avuç yeşil ve ekşi çağla yedim

1|0
    0|0
  • Valla son gördüğüm rüyayı net hatırlamıyorum da.En net hatırladığımı anlatayım.

Hamileymişim.Ama karnım şiş falan değildi, sonra bebeği doğurdum, beşikte sallıyodum en son :D

1|0
    0|0
  • bugun telefonda bırının aradıgını gordum.ve aynı saatte bugun benı o anlamsız kısı aradı.ama sasırmadım cunku boyle ruyalarım genelde cıkar

0|0
    0|0
  • uzun zamandır görmediğim ve zamanında beni seven birini gördüm. garipti ya bana bağırıp çağırdı hayırdır inşallah..

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Sadrazam lokumu gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...